Złoto-białe dzierżoniowskie senioralia | Urząd Miasta Dzierżoniów

Złoto-białe dzierżoniowskie senioralia

Impreza plenerowa
Wydarzenie
Data
Miejsce
Rynek i Dzierżoniowskie Centrum Seniora, ul. Świdnicka 35

Tradycyjny już „Polonez młodzieży i seniorów" na dzierżoniowskim rynku zainauguruje tegoroczne „Dzierżoniowskie Senioralia”, organizowane przez Dzienny Dom Senior+ w Dzierżoniowie. Przed nami cykl ciekawych wydarzeń koncertów i wspólnego spędzania czasu.

Pierwsze dźwięki „Poloneza” zabrzmią w rynku 3 września, punktualnie o godzinie 12.00. Po uroczystej inauguracji uczestnicy przejdą do Centrum Seniora, przy ul. Świdnickiej 35, gdzie czekać będzie muzyka grana na żywo, pyszne jedzenie i dobra zabawa.

„Dzierżoniowskie Senioralia” to także płatne i bezpłatne koncerty oraz wykład. 

9 września dla seniorów zagra i zaśpiewa Janusz Credo (początek o godzinie 18:00), 28 września (godz. 18:0) zapraszamy na koncert „Tenorów w bieli” (impreza biletowana). 30 września (godz 10.00) Rafał Kubacki poprowadzi wykład na temat bezpieczeństwa, aktywności i wiedzy. Wstęp wolny.

Zapraszamy seniorów i mieszkańców Dzierżoniowa.

 

 

 

Polecane wydarzenia

  • Renata Przemyk - listopadowy koncert w Poetyckiej Stajni

  • Słodkie pożegnanie wakacji! 25. Jarmark Pszczelarski Miodobranie wraca na dzierżoniowski Rynek

  • XII Memoriał Oskara Plinty

  • Łączymy Pokolenia z Kubusiem Puchatkiem

  • Złoto-białe dzierżoniowskie senioralia