W środę brak wody przy ul. Wrocławskiej | Urząd Miasta Dzierżoniów

W środę brak wody przy ul. Wrocławskiej

Fot: pxhere.com/pl

Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Dzierżoniowie informuje, że w związku z planowanym wyłączeniem wody w najbliższą środę, 8 września od godz. 8.00 do 14.00 zostanie wstrzymana dostawa wody w Dzierżoniowie.

Dotyczy to budynków znajdujących się przy ul. Wrocławskiej, od skrzyżowania ul. Korczaka, do granic miasta w kierunku Uciechowa oraz dla mieszkańców Uciechowa. W przyległych rejonach może nastąpić obniżenie ciśnienia wody, co może spowodować zabarwienie jej związkami żelaza.

W czasie wyłączenia woda dla odbiorców będzie dostarczana beczkowozem.

Za powyższe niedogodności przepraszamy.

WiK Dzierżoniów

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy