Siatkarze walczyli o puchar, dobre mecze pomimo złej pogody | Urząd Miasta Dzierżoniów

Siatkarze walczyli o puchar, dobre mecze pomimo złej pogody

W niesprzyjających warunków atmosferycznych trzy drużyny rywalizowały w niedzielę 29 sierpnia na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa. Zwycięzcą turnieju został ekipa ULANI BVT (Mateusz Bury, Paweł Frydrychowski).

Drugie miejsca zajęli ZEMANEK&GIERA (Kuba Zemanek, Patryk Giera). Na trzecim stopniu podium uplasowała się natomiast ekipa Z DOSKOKU (Piotr Wyrostkiewicz, Mateusz Maziarz). Drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami imprezy sfinansowanej z budżetu miasta byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz MKS Lider Dzierżoniów.

Wyniki:

  • Zemanek&Giera – Ulani Bvt 0:2
  • Ulani Bvt – Z doskoku 2:0
  • Z doskoku – Zemanek&Giera 0:2

Klasyfikacja końcowa

  1. 1. Ulani Bvt – 6 pkt
  2. 2. Zemanek&Giera – 3 pkt
  3. 3. Z doskoku – 0 pkt

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy