"Polonia" znów będzie perełką architektoniczną | Urząd Miasta Dzierżoniów

"Polonia" znów będzie perełką architektoniczną

Dawny "Hotel Polonia" odzyskuje swój blask. Prywatny inwestor od pewnego czasu prowadzi prace remontowe, a ich pierwsze efekty widzimy w postaci nowego dachu.  To duża, trudna, czasochłonna i bardzo kosztowna inwestycja.

Dzięki niej wpisany do rejestru zabytków obiekt ponownie stanie się jedną z architektonicznych wizytówek Dzierżoniowa.

 

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy