Niesamowite show mieszkańców Dzierżoniowa | Urząd Miasta Dzierżoniów

Niesamowite show mieszkańców Dzierżoniowa

Fot: UM Dzierżoniów

Obdarzona niesamowitym głosem Aleksandra Brzuszkiewicz wygrała dzierżoniowski talent show. Pierwsza edycja Mam Talent Dzierżoniów pokazała jednak jak wielu zdolnych młodych ludzi mieszka w naszym mieście. Ich występy zgromadziły ogromna publikę i zrobiły niesamowite wrażenie.

Drugie miejsce zdobył dzierżoniowianin Mateusz Subocz, a trzecie także uczennica dzierżoniowskiej „Dziewiątki” Wiktoria Kubiak. Wszyscy utalentowani muzycznie. Jednak na scenie mogliśmy podziwiać zarówno talenty wokalne, instrumentalne, gimnastyczne, taneczne jak i sportowe. Dwugodzinne show zgromadziło pełna widownie kinoteatru „Zbyszek” i zostało okraszone także występami jurorów – Pauliny Lendy (śpiew), Julii Stawskiej (taniec) oraz Piotr Denisiuk (sztuki magiczne).

Dziewczyna śpiewająca do mikrtofonu

 

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy