Kobiecy turniej siatkówki w niedzielę | Urząd Miasta Dzierżoniów

Kobiecy turniej siatkówki w niedzielę

Burmistrz Dzierżoniowa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz MKS Lider Dzierżoniów zapraszają do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet. Rozgrywki 26 września.

Turniej odbędzie się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strumykowej. Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

Początek o godzinie 10.00, zapisy od 9.30. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 608 039 192.

Impreza finansowana jest z budżetu miasta Dzierżoniów.

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy