Dziękujemy za radosne świętowanie 3 maja | Urząd Miasta Dzierżoniów

Dziękujemy za radosne świętowanie 3 maja

FOT. UM DZIERŻONIÓW

Radośnie i tłumnie dzierżoniowianie uczestniczyli w pochodzie trzeciomajowym oraz uroczystościach przed pomnikiem.

Uroczyste obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, z udziałem rekonstruktorów z 2. Pułku Ułanów Księstwa Warszawskiego oraz SRH Szpica w barwach KOP, a także 58. Pułku Piechoty zgromadziły prawdziwe tłumy mieszkańców.

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy