Do medalu zabrakło bardzo niewiele | Urząd Miasta Dzierżoniów

Do medalu zabrakło bardzo niewiele

Zawodniczka Dzierżoniowskiego klubu Sportowego Karate Kyokushin Paulina Drabik w konkurencji kata juniorek (15-16 lat) zdobyła piąte miejsce w 34. Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Do zdobycia medalu w finale zabrakło jej zaledwie 0,3 punktu.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 13-14 listopada w Katowicach. Wzięło w nich udział 655 zawodników z 21 krajów. Paulinie Drabik udało się przebrnąć przez turę eliminacyjną, ale ostatecznie w finale uplasowała się na piątej pozycji. Mimo braku medalu jest to duży sukces młodej zawodniczki i kolejne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w kolejnych startach.

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy