Jazzowe emocje z „The Sound Pack”

Pięć osób na scenie, fioletowe oświetlenie
Koncert
Data
Miejsce
Kinoteatr Zbyszek
Bilet
Do nabycia w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury

Masz ochotę na swingowy sound, finezyjny śpiew i ciekawe aranżacje jazzowe? Przyjdź do Kinoteatru „Zbyszek” na koncert grupy „The Sound Pack” 17 czerwca o 19.00.

The Sound Pack (Joanna Świniarska, Katarzyna Mirowska, Małgorzata Biniek, Marcin Wawrzynowicz) to jazzowy kwartet wokalny z towarzyszeniem wspaniałych instrumentalistów. To klasyka gatunku i niezwykłe emocje nowych interpretacji znanych utworów jazzowych.

Muzycy wokaliści, których w 2016 roku z inicjatywy M. Wawrzynowicza połączyła idea stworzenia jazzowego zespołu wokalnego, nawiązują w swej twórczości do tradycji amerykańskich ulicznych grup wokalnych ery swingu, a także do współczesnych znanych zespołów, takich jak; „The Manhattan Transfer” czy „The New York Voices”.

Przez trzy lata The Sound Pack dał wiele koncertów. Gościł zarówno na mniejszych, kameralnych scenach, jak i na scenach festiwalowych. Teraz będzie okazja posłuchać ich na żywo w Dzierżoniowie. Bilety na koncert kosztują 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu. Można je nabyć od 4 czerwca w biletomacie, na stronie www.dok.pl oraz w kasie DOK-u przy ul. Świdnickiej 23 (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00.

Plakat z informacjami zawartymi w tekście, na zdjęciu cztery osoby idące ulicą

Polecane wydarzenia

  • Letnie kino plenerowe
  • Muzyczna klasyka na koncercie LutosAir Quintet
  • Noc Muzeów z literaturą, muzyka i gwiazdami