Zawodnicy MKS 9 z medalami Letnich Mistrzostw Okręgu Opolskiego | Urząd Miasta Dzierżoniów

Zawodnicy MKS 9 z medalami Letnich Mistrzostw Okręgu Opolskiego

Fot: MKS 9 Dzierżoniów

W weekendowych zawodach rozgrywanych na 50-metrowym basenie błyszczał Filip Bernacik. Zawodnik trenowany przez Pawła Juraszka i Macieja Jamułę zdobył złoty i dwa srebrne medale w kategorii 15-16 lat. Złoto wywalczył stylem dowolnym, srebrne stylem motylkowym i grzbietowym.

W kategorii open Lateef Hanus stylem dowolnym zajął piąte miejsce, w stylu motylkowym był dziesiąty, a w grzbietowym czternasty. Na mistrzostwach w Opolu ścigało się 331 zawodników reprezentujących 42 kluby.

Szczegółowe wyniki

Wydarzenia

  • Wspólny kierunek - warsztaty dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami

  • Poetycko-artystyczna RE-witalizacja

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki