Trzy medale Miłosza Tokarskiego | Urząd Miasta Dzierżoniów

Trzy medale Miłosza Tokarskiego

Fot: Ciaparaszka Dzierżoniów

Zawodnik klubu badminton Ciaparaszka Dzierżoniów zdobył aż trzy trofea podczas ogólnopolskich zawodów w badmintona.

Miłosz wystartował w turnieju krajowym, w kategorii U13 i zdobył aż trzy medale. W grze pojedynczej zajął trzecie miejsce, w mikście z klubową koleżanką Hanną Żegleń byli niepokonani i zdobyli złoto, a w deblu chłopców w parze z Mateuszem Wiktorem uplasowali się na trzecim miejscu - mówi Daria Włodarczyk - prezes klubu Ciaparaszka i trenerka Miłosza.

Zawody rozegrano 18 listopada w Jordanowie Śląskim w ramach Finału Ligii Ciapman Cup. Turniej odbywał się w kategoriach wiekowych od U9 do U17, a kategoria wiekowa U13 była właśnie turniejem krajowym, organizowanym przez kluby Ciaparaszka Dzierżoniów, Ciaparaszka Łagiewniki i Akademia Badmintona Bolesławiec.

Mieszkańcowi Dzierżoniowa gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.