„Pomoc domowa” rozśmieszy cię do łez

Aktowrzy grający w spektaklu na wspólnym zdjęciu

Twórcy „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek” zapraszają na spektakl pt. „Pomoc domowa”. W Dzierżoniowie będzie ją można obejrzeć 19 listopada. Bilety kosztują 89 lub 99 zł (balkon/parter).

„Pomoc domowa” to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty, znanego z takich przekładów jak „Shrek”, „Asterix i Obelix”, „Rybki z ferajny” czy „Madagaskar” gwarantuje doskonałą zabawę.

Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka, szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia, czyli pomoc domowa. Pod jej okiem rozgrywają się akcje gorące, szybkie i zawiłe. Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi poznacie oglądając sztukę w reżyserii Rafała Sisickiego.

Obsada:

  • Nadia: Dominika Gwit / Piotr Pręgowski;
  • Norbert: Michał Mikołajczak /Krzysztof Ibisz;
  • Olga: Joanna Kupińska;
  • Maja: Agata Załęcka;
  • Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg.

Kup bilet online