Ozłocony „Ewenement Plus”. Gratulujemy kolejnego sukcesu | Urząd Miasta Dzierżoniów

Ozłocony „Ewenement Plus”. Gratulujemy kolejnego sukcesu

Grupa dzierżoniowskich tancerzy wywalczyła złoty medal podczas jednego z najważniejszych wydarzeń tanecznych w Polsce. Ogólnopolski Turniej Tańca Urban Style przeprowadzono w miniony weekend w Poznaniu.

W „Urban Style 2026” startowało ponad 1000 tancerzy z całego kraju. Oprócz zawodów ta impreza skupia się na integracji środowiska tanecznego i celebrowaniu kultury ulicznej. Międzynarodowe jury oceniało występy w 28 kategoriach.

Pierwsze miejsce w kategorii „Formacje 30+” zajął dobrze już znany znany w polskim środowisku street dance dzierżoniowski „Ewenement Plus”. To nie pierwszy sukces grupy, która działa w ramach sekcji Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury od ponad 10 lat.

Występ z Poznania można obejrzeć na profilu „Ewenement Plus” na Facebooku.

Wydarzenia

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Festyn na placu zabaw na os. Kolorowym

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo