Młodzi naukowcy odkrywają świat - online

Screen monitora komputera - uczniowie podczas spotkania online prezentują swoje miasto - Dzierżoniów
Uczniowie „Dziewiątki” uczestniczyli w video spotkaniu ze swoimi projektowymi kolegami i koleżankami z Hiszpanii, Grecji i Włoch, z którymi realizują projekt Erasmus+ "Young Scientists Discover the World"

Uczniowie klas czwartych i piątej Szkoły Podstawowej numer 9 w Dzierżoniowie biorą udział w projekcie Erasmus+ "Young Scientists Discover the World". Na razie spotykają się online, w przyszłym roku szkolnym planują spotkania na żywo.

Uczniowie „Dziewiątki” uczestniczyli w video spotkaniu ze swoimi projektowymi kolegami i koleżankami z Hiszpanii, Grecji i Włoch, z którymi realizują projekt Erasmus+ "Young Scientists Discover the World". Podczas spotkania każda szkoła przedstawiła swoją miejscowość i jej okolicę, gdzie już wkrótce mają zamiar wybrać się na mobilności projektowe. Uczniowie zaprezentowali samodzielnie wykonane prezentacje w języku angielskim i w ten sposób poznali miejscowości: Torremolinos (Hiszpania, Lakkoma (Grecja), Neapol (Włochy) i Dzierżoniów (Polska). Kolejne spotkanie online już wkrótce, a spotkania w  miastach szkół partnerskich w przyszłym roku szkolnym.