Maksymilian Palej mistrzem Polski juniorów w kickboxingu | Urząd Miasta Dzierżoniów

Maksymilian Palej mistrzem Polski juniorów w kickboxingu

Zawodnicy Sportowego Klubu Taekwon-do Tiger - Nikola Kizym, Patrycja Kręt, Maksymilian Palej - startowali w dniach 16-18 października w Mistrzostwach Polski Kickboxingu Juniorów. Przywieźli z Nowego Miasta Lubawskiego kilka medali, w tym ten najważniejszy, złoty.

Do Nowego Miasta Lubawskiego zjechało ponad 260 osób z 54 klubów. Ale to właśnie dzierżoniowscy zawodnicy mogą być zadowoleni z wyników. W pointfighting Maksymilian Palej wygrał walkę finałową  przez nokaut techniczny w 3 rundzie. Nikola Kizym i Patrycja Kręt wywalczyły srebro i drugie miejsca na podium.

W formule Lght Contact Maksymilian Palej zdobył 2 miejsce, a Nikola Kizym – 3 miejsce. Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz trenera Damiana Jagodnickiego.