Którym drużynom siatkarek sprzyjał Mikołaj? | Urząd Miasta Dzierżoniów

Którym drużynom siatkarek sprzyjał Mikołaj?

Fot: Osir Dzierżoniów

Pszczółki Jaworzyna Śląska i SKS Świdnica zwyciężyły Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet, który odbył się w niedzielę 22 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki. W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 2 zespoły. Spośród nich lepsze okazały się Pszczółki Jaworzyna Śląska, które pokonały drużynę Lider Dzierżoniów.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły, które rywalizowały ze sobą w ramach jednej grupy. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna SKS Świdnica i to właśnie z tej drużyny jest najlepsza zawodniczka turnieju – Kamila Regnowska. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół MDK Fabryczna Wrocław. Na najniższym stopniu podium uplasował się LIDER Dzierżoniów.

Organizatorami imprezy finansowanej z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020 byli OSiR i MKS Lider Dzierżoniów.

Kadetki

• Pszczółki Jaworzyna Śląska – Lider Dzierżoniów 3:1 (25:10, 25:9, 22:25, 25:19)