Cztery brązy dla dzierżoniowskich zapaśniczek | Urząd Miasta Dzierżoniów

Cztery brązy dla dzierżoniowskich zapaśniczek

Dobry występ zapaśniczek Juniora Dzierżoniów podczas Mistrzostw Polski Juniorek oraz Młodzieżowców w Rudniku. W zawodach rywalizowało 110 zawodniczek z 30 klubów.

Dzierżoniowski klub Junior reprezentowały Nikola Kucyk, Zuzanna Bejer, Milena Sawka, Anna Piotrowska, Jagoda Nobis, Patrycja Smaczyńska, Wiktoria Szeliga, Adela Przybylak, Karolina Kozłowska, Weronika Smaczyńska. W grupie młodzieżowej walczyły Adela Przybylak oraz Karolina Kozłowska, które zdobyły brązowe medale. Wśród juniorek najlepiej zaprezentowały się Wiktoria Szeliga oraz Weronika Smaczyńska, które również zajęły trzecie miejsca. W klasyfikacji klubowej w gronie juniorek dzierżoniowskie zapaśniczki uplasowały się na piątej pozycji. W klasyfikacji klubowej w grupie młodzieżowej zdobyły trzecie miejsce.

Wyjazd współfinansowany ze środków UM w Dzierżoniowie.