Koniec roku szkolnego: gratulujemy uczniom i życzymy udanych wakacji

Sala gimnastyczna wypełniona uczniami podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego

Wakacje rozpoczęło dziś 2369 uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych, w tym 270 ósmoklasistów, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w szkołach średnich. Najbliższe dwa miesiące to także czas przerw w opiece przedszkolnej. W tym roku do publicznych i niepublicznych przedszkoli uczęszczało 988 dzieci.

Gratulujemy promocji do następnych klas, wiedzy zdobytej w ostatnich dziesięciu miesiącach oraz odniesionych w tym czasie sukcesów.

Życzymy pełnych wrażeń i przygód, bezpiecznych wakacji. Zachęcamy do korzystania z wakacyjnej oferty przygotowanej przez miasto.

Zastępca burmistrza przy mównicy podczas zakończenia roku szkolnego