Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wieloletni Plan Inwestycyjny

Każda realizowana w Dzierżoniowie inwestycja ma swój początek właśnie w WPI. To dokument zawierający aktualną listę zadań  inwestycyjnych planowanych na najbliższe lata. Pokazuje on także potrzeby inwestycyjne, dlatego przy jego tworzeniu bardzo pomocny jest udział mieszkańców.

Aktualizację WPI rozpoczyna zebranie propozycji od mieszkańców i organizacji społecznych, a kończy publikacja aktualnej wersji.

Wnioski do WPI, oprócz mieszkańców i pracowników urzędu, składają również dzierżoniowscy radni. Wszystkie zgłoszone zadania analizowane i oceniane są według jednego systemu punktacji. Uzyskany wynik wpływa na termin realizacji poszczególnych inwestycji. Najwyżej punktowane są zadania, na które istnieje możliwość pozyskania pieniędzy z Unii Europejskiej i z innych źródeł oraz te, które wpływają na poprawę jakości życia mieszkańców i rozwoju przedsiębiorczości w Dzierżoniowie.

Po dokonaniu oceny każdy mieszkaniec, który złożył wniosek, otrzymuje pisemną odpowiedź z informacją o tym, czy propozycja znalazła się w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym. Na Państwa wnioski czekamy do 30 czerwca każdego roku.


Wieloletni Plan Inwestycyjny Dzierżoniowa na lata 2017-2018 (PDF) (700 KB)

Więcej informacji

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky7°C

JutroPartly cloudy9°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne