Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Straż Miejska

DANE TELEADRESOWE

Adres: ul. Rzeźnicza 2
Telefon: 74 645 08 88
E-mail: straz@um.dzierzoniow.pl
Godziny pracy: od poniedziałku do soboty 6:30-22:00
W sprawie skarg i wniosków Komendant Straży Miejskiej przyjmuje: każdy wtorek 14:00-16:00
Data powołania Straży Miejskiej w Dzierżoniowie: 01.02.1992

Straż Miejska na Facebooku


Komendant Straży Miejskiej - Andrzej Mich



REJON

Starszy Inspektor Leszek Dorozik/Młodszy Inspektor Jacek Gezella


Osiedle Błękitne, os. Jasne, os. Różane, os. Młodych, ul. Wrocławska.



ldorozik@um.dzierzoniow.pl                                                                                          jgezella@um.dzierzoniow.pl



REJON

Starszy Inspektor Stanisław Makowski/Starszy Inspektor Wiesław Najdek


Ulica Ząbkowicka, os. Słoneczne, os. Makowe, ul. Kopernika, ul. Podwalna, ul. Kolejowa, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Andersa.


smakowski@um.dzierzoniow.pl                                                                                         wnajdek@um.dzierzoniow.pl



REJON

Starszy Inspektor Sebastian Strzelczyk/Młodszy Strażnik Magdalena Gąsiorowska


Ulica Pocztowa, ul. Świdnicka, ul. Kościuszki, ul. Kilińskiego, ul. Nowowiejska, ul. Brzegowa.


 
sstrzelczyk@um.dzierzoniow.pl                                                                       mgasiorowska@um.dzierzoniow.pl




REJON

Starszy Inspektor Rafał Matwieiszyn/Młodszy Specjalista Maciej Patyjewicz


Centrum miasta i obszar Zacisze




rmatwieiszyn@um.dzierzoniow.pl                                                                                  mpatyjewicz@um.dzierzoniow.pl




REJON

Młodszy Inspektor Małgorzata Jarzynka-Oleksy/Młodszy Specjalista Mariusz Juranek


Ulica Daszyńskiego, ul. Świdnicka, ul. Piastowska, os. Kolorowe, os. Tęczowe, os. Zielone.



mjarzynkaoleksy@um.dzierzoniow.pl                                                                                    mjuranek@um.dzierzoniow.pl

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy25°C

JutroFair29°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne