Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Mobilna Aplikacja Miasta

„Miej całe miasto w kieszeni i na wyciągniecie ręki” – taka idea przyświecała nam podczas budowania bezpłatnej aplikacji mobilnej Dzierżoniowa, którą oddajemy w Wasze ręce. Dlaczego warto zainstalować ją na swoim telefonie?

Dzięki prostemu w obsłudze panelowi będziecie zawsze na bieżąco z tym, czym żyje Dzierżoniów. Będziecie mieć dostęp do naszej mobilnej strony miasta, do naszych fanpage'y, mapy miasta, ważnych telefonów i wszystkiego tego, co warto mieć zawsze pod ręką... A jest tego naprawdę sporo.

 

               

Do czego służy aplikacja?

Dzięki niej będziecie mogli szybko dowiedzieć się o potencjalnych zagrożeniach i sytuacjach alarmowych, ale także o ciekawych wydarzeniach, koncertach, imprezach, a także remontach i zmianach w organizacji ruchu oraz oczywiście o Dzierżoniowskim Budżecie Obywatelskim.

A za pomocą funkcji „dodaj ciekawe miejsce” czy „zgłoś usterkę” będziecie mogli wpływać na atrakcyjność naszego miasta i czynnie uczestniczyć w pozytywnych zmianach w nim zachodzących.

        

Co dla turystów?

Dla miejscowych "łazików" i wszystkich odwiedzających mamy zarówno mapę Dzierżoniowa z Traktem Smoka, jak i najciekawsze szlaki górskie i turystyczne wraz ze ścieżkami rowerowymi prowadzącymi przez najbardziej urokliwe miejsca w naszym powiecie.

          

Wy również możecie współtworzyć aplikację Dzierżoniowa

"Apka" jest dla Was, więc będziecie mieć wpływ na to, jak będzie ona wyglądać i funkcjonować. Jeśli wiecie więc o miejscach w naszym powiecie, które są warte zobaczenia, a o których my nie wiemy, podzielcie się tym koniecznie. Chcemy sukcesywnie wzbogacać aplikację o nowe moduły i nowe rozwiązania tematyczne, aby każdy z Was znalazł w niej coś dla siebie.

Jak pobrać aplikację?

To dziecinnie proste. Aplikacja jest dostępna na wszystkich systemach operacyjnych i można ją bezpłatnie pobrać, klikając w odpowiedni link.

   

Aplikacja będzie działać najlepiej, jeśli będziecie mieć stałe połączenie z internetem.

Pobierz za darmo oficjalną aplikację mobilną Dzierżoniowa i miej w kieszeni całe miasto.

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair27°C

JutroFair26°C