Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Forum Kobiet Przedsiębiorczych 2017

"Kobieta świadoma w biznesie"

Organizowane w Dzierżoniowie forum promuje postawy przedsiębiorcze oraz wspiera rozwój osobisty i zawodowy mieszkanek Ziemi Dzierżoniowskiej. 6 października poznamy „Kobietę Przedsiębiorczą 2017 roku”. Tytuł przyznany zostanie w kategorii "przedsiębiorczość" oraz "działalność społeczna, kulturalna i sportowa".

Kapituła konkursowa wskaże mieszkanki które swoją działalnością wnoszą znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Ziemi Dzierżoniowskiej, aktywnie działają w organizacjach pozarządowych, realizują inicjatywy i programy w obszarze pomocy społecznej, kultury i sportu.

Gościem specjalnym tegorocznego forum będzie Anna Wawrzyniak - psycholog i coach, autorka książek i publikacji z zakresu psychologii ukierunkowanej na poznanie siebie i osiąganie sukcesów.

Polecamy także panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorczych duetów (małżeństwa, partnerzy, przyjaciele), które opowiedzą w jaki sposób osiągnęli wspólny sukces w biznesie.

W części artystycznej wystąpi Monika Urlik – dzierżoniowianka o pięknym głosie, która występowała w takich programach jak: „Szansa na sukces”, „Droga do gwiazd” czy „The Voice of Poland”, a "Metamorfozy z Joanną" pokażą jak zmiana wyglądu fizycznego rodzi w nas zmiany umysłu.

Forum zakończy rozstrzygnięcie konkursu „Najciekawszy kapelusz”, w którym Panie będą mogły zaskoczyć wszystkich obecnych swoją pomysłowością. Uczestnicy mogą także, jak co roku, liczyć na cieszącą się popularnością loterię wizytówkową i związane z nią upominki.

Zgłoś swój udział (PDF)

Zgłoś swój udział (doc.)

Anna Wawrzyniak - właścicielka marki SuccessWay, psycholog, akredytowany coach ICF, certyfikowany trener biznesu, praktyk NLP, wykładowca uczelni wyższych. Absolwentka  Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Collegium Glancese Polsko - Czeskiej Szkoły Biznesu i Sportu oraz Szkoły Trenerów Biznesu Pracowni Psychologicznej
Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie.

Autorka i współautorka książek m.in. „Success Way czyli Osiem szerokości geograficznych Twojego sukcesu”, „Jesteś Simply the best - Wszystko masz w sobie. Ty jesteś wszystkim”.

- Jestem psychologiem, który poświęca życie na konstruowaniu najskuteczniejszych modeli zarządzania sobą w zakresie rozwoju osobistego i biznesu. Pracując jako Life & Business Coach - trener współpracuję z instytucjami rynku pracy i biznesu, wspierając rozwój pracowników i menedżerów na różnych szczeblach. Jako twórca programów rozwojowych i coachingowych pomagam  ludziom tworzyć i wdrażać indywidualne strategie efektywności – Anna Wawrzyniak.


Monika Urlik - utalentowana dzierżoniowianka, artystka, o której zrobiło się ostatnio głośno za sprawą „Nie Wie Nikt” - piosenki z 10 odcinka 4 sezonu serialu Prawo Agaty.  Monika urodziła się 1 lipca 1983 roku w Dzierżoniowie. Ma wykształcenie muzyczne (klasa skrzypiec). Jest kompozytorką i aranżerką. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą, na której znajdzie się na pewno piosenka, której możecie posłuchać.  


Zobacz laureatki konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2016 roku

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne