Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

Dzierżoniowskie Prezentacje

Główna nagroda XXV Dzierżoniowskich Prezentacji ma już swojego właściciela. Szczęśliwy kupon konkursowy wylosowany na scenie ma numere 0538. Numery kuponów uprawniających do odbioru jednego z czterech rowerów to: 1808, 3648, 0612, 0940.

Światowy lider komponentów w projektowaniu i produkcji silników, komponentów samolotów komercyjnych i wojskowych, a także zintegrowanych systemów cyfrowych, elektrycznych i mechanicznych samolotów zdobył największe uznanie odwiedzających Dzierżoniowskie Prezentacje i zdobył Smoka Publiczności 2019.

 
GE Aviation kładzie nacisk na innowacyjność, zaawansowane technologie, ciągłe ulepszanie linii produktów w zakresie bezpieczeństwa lotów, oszczędności paliwa i redukcji hałasu. Zakład w Dzierżoniowie, do niedawna funkcjonujący pod nazwą Unison, specjalizuje się w produkcji i obróbce precyzyjnych części do silników samolotowych. Razem tworzymy przyszłość lotnictwa, z nami ludzie się wznoszą i bezpiecznie wracają do domów - to motto działającej w Dzierżoniowie firmy, która od dłuższego czasu angażuje się w życie lokalnej społeczności miasta i w akcje charytatywne.

Podczas tegorocznych prezentacji sprzedano 3541 kuponów konkursowych. 968 trafiło do stoiska GE Aviation, 378 do ELS Electrotechnika, a 329 do Fryzaw - artykuły fryzjersko-kosmetyczne.


Wystawcy Dzierżoniowskich Prezentacji 2019

Bezpłatne szkolenia dla wystawców Dzierżoniowskich Prezentacji

Firmy i instytucje biorące udział w tegorocznych prezentacjach gospodarczych mogą skorzystać z oferty szkoleniowej przygotowanej przez miasto.

Dostarczy ono wiedzy i narzędzi nowoczesnych technik planowania działań wystawienniczych, pozwalających osiągać cele sprzedażowe i marketingowe, tworzenia atrakcyjnej aranżacji ekspozycji targowej: dopasowaniu jej do celów wystawcy i oczekiwań odwiedzających. Podczas szkolenia będzie można także poznać techniki skutecznego prowadzenia rozmów z klientami, wykorzystania narzędzi marketingu internetowego i działań w mediach społecznościowych do zwiększenia liczby klientów odwiedzających stoisko.

Szkolenie zaplanowano w dwóch terminach:
Terminy szkolenia:
27 kwietnia (sobota), w godz. 9:00-15:00.
14 maja (wtorek), w godz. od 9:00 do 15:00.

Miejscem szkoleń będzie sala konferencyjna, w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wykładowcą będzie Sylwia Dębowska-Lenart, przedstawiciel firmy Business Training, specjalizującej się m.in. w przygotowywaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów rozwojowych, działaniach wspierających typu On The Job Training, czy coachingu dla menadżerów.


Sylwia Dębowska-Lenart – jest certyfikowanym trenerem biznesu, właścicielką agencji kreatywnej Lenart Interactive. Zajmuje się budowaniem marek i promocją firm w Internecie. Specjalizuje się w działaniach w social media oraz prowadzeniu działań content marketingowych.

STOISKA WYSTAWIENNICZE

Stoiska zabudowane (ścianki osłonowe, wykładzina, lampki, fryz z nazwą firmy):

 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) bez możliwości sprzedaży produktów lub usług – 485 zł;
 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) z możliwością sprzedaży produktów lub usług – 685 zł.


Stoiska niezabudowane;

 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) bez możliwości sprzedaży produktów lub usług – 385 zł;
 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) z możliwością sprzedaży produktów lub usług – 585 zł.


Stoiska dla "Debiutów" - firm prowadzących działalność nie dłużej niż 5 lat i biorących po raz pierwszy udział w targach

 • firmy z Dzierżoniowa - stoisko zabudowane o powierzchni 12 m² (3 m szer. x 4 m gł.) - 123 zł
 • firmy spoza Dzierżoniowa - stoisko zabudowane o powierzchni 12 m² (3 m szer. x 4 m gł.) - 246 zł

Stoiska wystwiennicze zewnętrzene

 • stoisko zabudowane (namiot o wymiarach 3m x 3 m, podłączenie do prądu, tabliczka z nazwą firmy), bez możliwości sprzedaży – 315,00 zł;
 • stoisko zabudowane (namiot o wymiarach 3m x 3 m, podłączenie do prądu, tabliczka z nazwą firmy), z możliwością sprzedaży – 515  zł;
 • stoisko niezabudowane, bez możliwości sprzedaży - 1m² powierzchni wystawienniczej – 30,00 zł;
 • stoisko niezabudowane, z możliwością sprzedaży - 1m² powierzchni wystawienniczej – 40,00 zł.

Stoiska gastronomiczne na zewnątrz haliStandardowe niezabudowane stoisko o powierzchni 12 m² (4m szer. x 3m gł.) z podłączeniem prądu i dostępem do bieżącej wody– 960 zł (wystawca musi spełnić wymagania sanepidu dotyczące świadczenia usług cateringowych, m.in. zgoda na wywóz żywności poza zakład produkcyjny; środek transportu, urządzenia do transportu potraw i napojów oraz do bezpośredniej obsługi muszą spełniać wymagania sanitarne obowiązujące przy przewożeniu żywności; wszyscy pracownicy, mający kontakt z żywności muszą posiadać aktualne książeczki zdrowia).

OFERTY SPECJALNE:

 • dla wystawców, którzy brali udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach 2018 w kategorii "Debiut" stoisko wystawiennicze to 50% kosztów;
 • dla laureatów konkursu Smok Biznesu 2018 - standardowe stoisko wystawiennicze – 123 zł;
 • dla stałych klientów - 5% rabatu za każdy rok udziału w poprzednich edycjach imprezy (nie dotyczy ofert z pkt. a i b);
 • dla partii politycznych i instytucji finansowych stoisko na zewnątrz hali o powierzchni 9 m² – 1230 zł;
 • dystrybucja ulotek przez firmy, niebędące wystawcami - 123,00 zł;
 • zawieszenie baneru reklamowego firmy w hali wystawienniczej - 123,00 zł.

KATALOG WYSTAWCÓW

Jest zbiorem informacji o firmach biorących udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach, wydawany w formie cyfrowej.

PROMOCJA WYSTAWCÓW

Wystawcy biorący udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach objęci są  bezpłatną kampanią promocyjną - na stronie internetowej Dzierżoniowa www.dzierzoniow.pl.

Informacje o Dzierżoniowskich Prezentacjach publikowane są również w mediach lokalnych. D
odatkową promocją jest umieszczenie nazwy laureata Smoka Biznesu i Smoka Publiczności w pasażu wejścia do Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, na ścianie „Smoki Biznesu”.

KONKURSY

 • SMOK BIZNESU – (konkurs dla wystawców) jest wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorstwom, które stale się rozwijają, tworzą nowe miejsca pracy, wykorzystują technologie przyjazne środowisku, wnoszą wkład w rozwój regionu dzierżoniowskiego, czy też prowadzą działalność charytatywną;

 • SMOK PUBLICZNOŚCI – konkurs dla Wystawców i gości odwiedzających imprez, to wyróżnienie dla wystawcy, który ma najatrakcyjniejsze stoisko oraz prowadzi ciekawą kampanię promocyjną własnej działalności. Goście prezentacji, oddający swoje głosy na wystawców, mogą wygrać atrakcyjne nagrody;

WAŻNE INFORMACJE

 • Szczegółowych informacji dotyczących udziału w Dzierżoniowskich Prezentacjach udzielą Państwu pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie Rynek 1, pok. nr 4; tel. 74 645 08 68 lub tel. 74 645 08 79.
 • Wystawcy, którzy wezmą udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach, będą mogli prowadzić sprzedaż prezentowanych produktów i usług.

 • Wystawca, który posiada zadłużenie wobec Gminy Miejskiej Dzierżoniów może wziąć udział Dzierżoniowskich Prezentacjach pod warunkiem uregulowania zaległości.


Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky23°C

JutroPartly cloudy24°C