Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Konkurs plastyczny ,,Moja Szczęśliwa Rodzina"

03-10-2017

Głośnik mobilny Bluetooth, power bank i słuchawki to nagrody za trzy pierwsze miejsca w konkursie plastycznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie dla uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych. Wystarczy wykonać prace  formacie A4 lub A5 na temat ,,Moja Szczęśliwa Rodzina".

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu ,,Ograniczamy Przemoc Skutecznie" dofinansowanego z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Prace należy składać do 31 października w Biurze Obsługi Klienta Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie, ul. Złota 8, 58-200 Dzierżoniów. Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Należy wpisać również wiek, nazwę szkoły i nr telefonu opiekuna.

Regulamin konkursu (PDF - 158 KB)

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne