Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Zniżki dla rodzin 3+

25-02-2015

767 Kart Dużej Rodziny dla 148 rodzin wydano w Dzierżoniowie w ubiegłym roku. W tym roku złożono wnioski na kolejne 64 karty dla 13 rodzin. W większości są to rodziny mające na utrzymaniu trójkę dzieci. Takie karty dają posiadaczom wiele przywilejów – zniżek, bonifikat i ulg na zakupy i usługi w mieście, ale także na terenie całego kraju. Warto je mieć, bo dają duże oszczędności.

W Dzierżoniowie z programu Karta Dużej Rodziny korzysta 109 rodzin z trójką dzieci, 27 rodzin z z czwórką pociech, dziewięć posiadających pięcioro dzieci, dwie – sześcioro i jedna – dziewięcioro. Wśród posiadaczy kart są cztery rodziny zastępcze.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny weszła w życie w połowie 2014 r. Karta przewiduje system zniżek dla rodzin zarówno w instytucjach publicznych, jak i na usługi oferowane przez podmioty prywatne. Dzierżoniowską Kartę Dużej Rodziny wprowadzono jeszcze wcześniej. Oferuje ona wiele korzyści. W Dzierżoniowie uprawnionych do otrzymania obu kart jest 559 rodzin, ale nie wszystkie jeszcze o nie wystąpiły.

Termin przystąpienia do programu nie jest ograniczony. Można to zrobić w dowolnym momencie. Jeśli więc masz trójkę lub więcej dzieci, nie czekaj dużej, złóż wniosek (a właściwie dwa – do karty ogólnopolskiej i naszej, dzierżoniowskiej) i zacznij korzystać z przysługujących ci bonifikat. Możesz dzięki nim dużo zaoszczędzić.

Oferta dla dużych rodzin na terenie całego kraju jest naprawdę imponująca. Te rodziny mają duże zniżki lub płacą wręcz symboliczną złotówkę za wstęp do wielu muzeów i innych miejsc kultury, mają zniżki na basenach, siłowniach, w hotelach, miejscach wypoczynku, restauracjach, sklepach czy kawiarniach. Taniej mogą w wielu miastach zrobić remont, kupić artykuły szkolne, ostrzyc się, uczestniczyć w kursach czy skorzystać z tańszych usług prawnych, stomatologicznych czy rehabilitacyjnych. Mają też dostęp do lepszej oferty kredytów.


Również katalog partnerów programu Dzierżoniowska Karta Dużej Rodziny stale rośnie. Duże rodziny korzystają już w Dzierżoniowie z ulg na kulturę, sport, pieczywo, ryby, artykuły papiernicze, meble, naukę jazdy, fitness, kredyty, pomoc prawną, internet, mechanikę samochodową, zajęcia dla dzieci i optykę okularową.

Firmy zainteresowane przystąpieniem do programu uzyskają szczegółowe informacje pod nr tel. 74 645 08 90.

Wszystkie informacje o Karcie Dużej Rodziny można znaleźć tutaj

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Smoki Biznesu trafiły do właścicieli

  Gala Dzierżoniowskich Prezentacji to każdego roku wyjątkowe wydarzenie. Smoki Biznesu trafiają wówczas do właścicieli. W tym roku na scenie triumfowały GE Aviation Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
3
6
11
13
15
20
21
24
25
26
27
28
29

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky20°C

JutroPartly cloudy23°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne