Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Znakomity występ zapaśników na Ogólnopolskim Turnieju w Miliczu

29-10-2018
Jeden złoty, dwa srebrne oraz dwa brązowe medale wywalczyli młodzi zapaśnicy z powiatu dzierżoniowskiego na IX Ogólnopolskim Turniej im. Zdzisława Rokity Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Jeden złoty, dwa srebrne oraz dwa brązowe medale wywalczyli młodzi zapaśnicy z powiatu dzierżoniowskiego na IX Ogólnopolskim Turniej im. Zdzisława Rokity Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

W zawodach rywalizowało 190 zawodników z 30 klubów z całej Polski. Powiat dzierżoniowski reprezentowali: Weronika Smaczyńska, Tamara Dorosz, Maciej Wilk, Patrycja Smaczyńska, Sofia Savina, Dorian Smaczyński, Mateusz Smagieł, Natalia Zając, Milena Sawka, Wiktoria Szeliga, Grzegorz Mazur, Daniel Konieczny.
Najlepiej zaprezentowała się Weronika Smaczyńska, która wywalczyła złoty medal w kategorii 58 kg. Srebrne krążki przypadły Milenie Sawce (50 kg) oraz Natalii Zając (62 kg). Brązowe krążki wywalczyli Tamara Dorosz (36 kg) oraz Maciej Wilk (68 kg). Trenerami oraz opiekunami podczas zawodów byli : Norbert Warchoł, Michał Bobrowski oraz Piotr Wilk.   

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajRain showers24°C

JutroPartly cloudy19°C