Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Znakomity występ zapaśników na Ogólnopolskim Turnieju w Miliczu

29-10-2018
Jeden złoty, dwa srebrne oraz dwa brązowe medale wywalczyli młodzi zapaśnicy z powiatu dzierżoniowskiego na IX Ogólnopolskim Turniej im. Zdzisława Rokity Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Jeden złoty, dwa srebrne oraz dwa brązowe medale wywalczyli młodzi zapaśnicy z powiatu dzierżoniowskiego na IX Ogólnopolskim Turniej im. Zdzisława Rokity Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

W zawodach rywalizowało 190 zawodników z 30 klubów z całej Polski. Powiat dzierżoniowski reprezentowali: Weronika Smaczyńska, Tamara Dorosz, Maciej Wilk, Patrycja Smaczyńska, Sofia Savina, Dorian Smaczyński, Mateusz Smagieł, Natalia Zając, Milena Sawka, Wiktoria Szeliga, Grzegorz Mazur, Daniel Konieczny.
Najlepiej zaprezentowała się Weronika Smaczyńska, która wywalczyła złoty medal w kategorii 58 kg. Srebrne krążki przypadły Milenie Sawce (50 kg) oraz Natalii Zając (62 kg). Brązowe krążki wywalczyli Tamara Dorosz (36 kg) oraz Maciej Wilk (68 kg). Trenerami oraz opiekunami podczas zawodów byli : Norbert Warchoł, Michał Bobrowski oraz Piotr Wilk.   

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy7°C

JutroPartly cloudy9°C