Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Zapraszamy na „Piaskownicę”

28-01-2016
Dlaczego „na”, a nie „do”? Bo to tytuł spektaklu Teatru „Zbyszek” działającego przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. W sztuce Michała Walczaka 11 lutego na scenie kinoteatru "Zbyszek" zobaczymy Agnieszkę Chlipałę i Erwina Piwowarczyka.

Dlaczego na”, a nie do”? Bo to tytuł spektaklu Teatru „Zbyszek” działającego przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. W sztuce Michała Walczaka 11 lutego na scenie kinoteatru "Zbyszek" zobaczymy Agnieszkę Chlipałę i Erwina Piwowarczyka.

Reżyserem spektaklu jest Grzegorz Stawiak, który od lat jest instruktorem niełatwej aktorskiej sztuki w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury i kształci młodych artystów-amatorów.

Początek spektaklu o godz. 19.00 w Kinoteatrze „Zbyszek”. Wstęp wolny.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair7°C

JutroFair4°C