Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Zapaśnicze zmagania JUNIORA Dzierżoniów w Bielawie

26-02-2020

MULKS Junior Dzierżoniów rozpoczął nowy sezon zapaśniczy udziałem w VI Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Burmistrza Miasta Bielawa oraz Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek. Zawody odbyły się w dniach 22-23 lutego.

Najlepiej zaprezentowali się na nich Wiktoria Szeliga (54 kg) oraz Bartosz Pych Lipiński (45 kg), którzy zdobyli złote medale. Srebrny krążek wywalczyła Natalia Kołosz (62 kg). Brązowe krążki zdobyli Michał Kaczor (52 kg), Daniel Konieczny (65 kg), Natalia Zając (62 kg) oraz Mariusz Konieczny (85 kg). W walkach eliminacyjnych odpadł natomiast Oskar Pych Lipiński (41 kg).  

Pierwsze kroki sędziowskie na matach w Bielawie stawiały Sylwia Martyka oraz Marzena Martyka.

Udział zawodników MULKS Junior Dzierżoniów w turnieju dofinansowało miasto Dzierżoniów.

Chcesz dołączyć do klubu? Zachęcamy do udziału w zajęciach ogólnorozwojowych, zapaśniczych oraz brazylijskiego jiu jitsu – więcej informacji 693 981 359.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky9°C

JutroCloudy7°C