Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

Zapaśnicy nie zwalniają tempa

10-10-2016
151 zawodników z 14 klubów tywalizowało 8 października w Namysłowie w Turnieju Zapaśniczym dla dzieci i młodzików w stylu wolnym. Byli wśrod nich także zawodnicy MULKS Junior Dzierżoniów. Filip Bednarek (85 kg) zdobył złoto, srebro wywalczyli Nikola Wasilewska (37 kg) i Filip Wasilewski (27 kg), a brąz Antoni Stasiak (27 kg).

151 zawodników z 14 klubów rywalizowało 8 października w Namysłowie w Turnieju Zapaśniczym dla dzieci i młodzików w stylu wolnym. Byli wśrod nich także zawodnicy MULKS Junior Dzierżoniów. Filip Bednarek (85 kg) zdobył złoto, srebro wywalczyli Nikola Wasilewska (37 kg) i Filip Wasilewski (27 kg), a brąz Antoni Stasiak (27 kg).

- Cieszę się, że pierwszy raz po wakacyjnej przerwie najmłodsza grupa mogła wykazać się w zmaganiach zapaśniczych. Każdy udział w zawodach dla dzieci to niesamowite przeżycie. Za tydzień Nikola Wasilewska wyjeżdża na Mistrzostwa Europy w Sumo, więc trzymajcie za nią kciuki – mówi trener Norbert Warchoł.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair20°C

JutroPartly cloudy16°C