Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Zapaśnicy nie zwalniają tempa

10-10-2016
151 zawodników z 14 klubów tywalizowało 8 października w Namysłowie w Turnieju Zapaśniczym dla dzieci i młodzików w stylu wolnym. Byli wśrod nich także zawodnicy MULKS Junior Dzierżoniów. Filip Bednarek (85 kg) zdobył złoto, srebro wywalczyli Nikola Wasilewska (37 kg) i Filip Wasilewski (27 kg), a brąz Antoni Stasiak (27 kg).

151 zawodników z 14 klubów rywalizowało 8 października w Namysłowie w Turnieju Zapaśniczym dla dzieci i młodzików w stylu wolnym. Byli wśrod nich także zawodnicy MULKS Junior Dzierżoniów. Filip Bednarek (85 kg) zdobył złoto, srebro wywalczyli Nikola Wasilewska (37 kg) i Filip Wasilewski (27 kg), a brąz Antoni Stasiak (27 kg).

- Cieszę się, że pierwszy raz po wakacyjnej przerwie najmłodsza grupa mogła wykazać się w zmaganiach zapaśniczych. Każdy udział w zawodach dla dzieci to niesamowite przeżycie. Za tydzień Nikola Wasilewska wyjeżdża na Mistrzostwa Europy w Sumo, więc trzymajcie za nią kciuki – mówi trener Norbert Warchoł.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
7
9
12
13
20
21
23
27
28

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajLight rain8°C

JutroCloudy10°C