Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Zagrały w siatkę o Puchar Starosty

26-04-2017
Drużyna z I LO wygrała IX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego, który odbył się 23 kwietnia na boiskach hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów, które po rozdzieleniu na dwie grupy rozegrały mecze między sobą.

Drużyna z I LO wygrała IX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego, który odbył się 23 kwietnia na boiskach hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów, które po rozdzieleniu na dwie grupy rozegrały mecze między sobą.

W grupie A wystąpiły zespoły ze szkół gimnazjalnych. Zwyciężyła drużyna ZG nr 3 w Dzierżoniowie. II miejsce zajęła KS Iskra – Junior z Kamieńca Ząbkowickiego, a III miejsce ZS z Pieszyc.

W grupie B natomiast wystąpiły ekipy ze szkół ponadgimnazjalnych i zespoły amatorskie, które po rozegraniu meczów grupowych walczyły o zwycięstwo w turnieju. W meczu o I miejsce drużyna I LO po zaciętej walce pokonała KS ISKRA 2:1 (21:16,19:21, 11:5), a w meczu o III miejsce TKKF wygrał z drużyna Lider Gaduły 2:0 w setach 21:16, 21:16.

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, pozostałe zespoły - dyplomy uczestnictwa.

IX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego był współfinansowany ze środków powiatu dzierżoniowskiego. Jego organizatorem było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Dzierżoniów”.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE    I LO Dzierżoniów
II MIEJSCE    KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki
III MIEJSCE    TKKF Ognisko „Dzierżoniów”
IV MIEJSCE    LIDER GADUŁY Dzierżoniów

Składy zespołów:
I LO Dzierżoniów: Paulina Berlińska (K), Wiktoria Superson, Kinga Szarawarska, Emilia Jędrzejewska, Joanna Łopacińska, Weronika Pryczek.
KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki: Adrianna Rutyna (K), Milena Chmielewska, Agata Jędrzejczyk, Martyna Wróbel, Aurelia Plejewska, Karolina Kargol.
TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW”: Mariola Mroczkowska (K), Marzanna Socha, Katarzyna Lipska, Grażyna Nowak, Jolanta Kolinko, Urszula Kudłacik.
LIDER GADUŁY Dzierżoniów: Katarzyna Ciborska (K), Alicja Grąz, Małgorzata Dobrowolska, Klaudia Gołuch, Monika Dąbrowska, Sandra Barska.
ZG Nr 3 Dzierżoniów: Anna Bukowska (K), Daria Bronowicka, Aleksandra Drąg, Aleksandra Szwec, Amelia Frygies, Wiktoria Dąbrowska.
KS ISKRA – JUNIOR Kamieniec Ząbkowicki: Kinga Pietrzak (K), Karolina Bierut, Dominika Ostenda, Weronika Berdychowska, Klaudia Berdychowska, Oliwia Kołosowska, Julia Białek, Klaudia Rzepa.
ZS Pieszyce: Aleksandra Łabaj (K), Klaudia Gołuch, Klaudia Moździerz, Małgorzata Gałązka, Aleksandra Szymczakiewicz, Roksana Potocka, Katarzyna Drozdek, Julia Żyłka.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajRain17°C

JutroLight rain19°C