Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Zagrały w siatkę o Puchar Starosty

26-04-2017
Drużyna z I LO wygrała IX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego, który odbył się 23 kwietnia na boiskach hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów, które po rozdzieleniu na dwie grupy rozegrały mecze między sobą.

Drużyna z I LO wygrała IX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego, który odbył się 23 kwietnia na boiskach hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów, które po rozdzieleniu na dwie grupy rozegrały mecze między sobą.

W grupie A wystąpiły zespoły ze szkół gimnazjalnych. Zwyciężyła drużyna ZG nr 3 w Dzierżoniowie. II miejsce zajęła KS Iskra – Junior z Kamieńca Ząbkowickiego, a III miejsce ZS z Pieszyc.

W grupie B natomiast wystąpiły ekipy ze szkół ponadgimnazjalnych i zespoły amatorskie, które po rozegraniu meczów grupowych walczyły o zwycięstwo w turnieju. W meczu o I miejsce drużyna I LO po zaciętej walce pokonała KS ISKRA 2:1 (21:16,19:21, 11:5), a w meczu o III miejsce TKKF wygrał z drużyna Lider Gaduły 2:0 w setach 21:16, 21:16.

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, pozostałe zespoły - dyplomy uczestnictwa.

IX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego był współfinansowany ze środków powiatu dzierżoniowskiego. Jego organizatorem było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Dzierżoniów”.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE    I LO Dzierżoniów
II MIEJSCE    KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki
III MIEJSCE    TKKF Ognisko „Dzierżoniów”
IV MIEJSCE    LIDER GADUŁY Dzierżoniów

Składy zespołów:
I LO Dzierżoniów: Paulina Berlińska (K), Wiktoria Superson, Kinga Szarawarska, Emilia Jędrzejewska, Joanna Łopacińska, Weronika Pryczek.
KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki: Adrianna Rutyna (K), Milena Chmielewska, Agata Jędrzejczyk, Martyna Wróbel, Aurelia Plejewska, Karolina Kargol.
TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW”: Mariola Mroczkowska (K), Marzanna Socha, Katarzyna Lipska, Grażyna Nowak, Jolanta Kolinko, Urszula Kudłacik.
LIDER GADUŁY Dzierżoniów: Katarzyna Ciborska (K), Alicja Grąz, Małgorzata Dobrowolska, Klaudia Gołuch, Monika Dąbrowska, Sandra Barska.
ZG Nr 3 Dzierżoniów: Anna Bukowska (K), Daria Bronowicka, Aleksandra Drąg, Aleksandra Szwec, Amelia Frygies, Wiktoria Dąbrowska.
KS ISKRA – JUNIOR Kamieniec Ząbkowicki: Kinga Pietrzak (K), Karolina Bierut, Dominika Ostenda, Weronika Berdychowska, Klaudia Berdychowska, Oliwia Kołosowska, Julia Białek, Klaudia Rzepa.
ZS Pieszyce: Aleksandra Łabaj (K), Klaudia Gołuch, Klaudia Moździerz, Małgorzata Gałązka, Aleksandra Szymczakiewicz, Roksana Potocka, Katarzyna Drozdek, Julia Żyłka.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy6°C

JutroFair4°C