Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Załóż profil zaufany i wygraj nagrody

23-04-2015

Przypominamy o trwającym konkursie dla użytkowników platformy ePUAP. Wystarczy założyć na niej skrzynkę i potwierdzić profil zaufany w Urzędzie Miasta, by zyskać szanse na nagrody, w tym bardzo dobrej jakości słuchawki. Nagrody rozlosujemy wśród pierwszych 100 osób, które potwierdzą profil zaufany w dzierżoniowskim urzędzie.

Profil zaufany, czyli bezpłatna alternatywa dla podpisu elektronicznego, jest jak odręczny podpis – identyfikuje osobę, która go wykorzystuje. Aby móc z niego korzystać, wystarczy wpisać swoje dane osobowe, numer PESEL, adres poczty elektronicznej, wybrany login i hasło. To zajmuje ok. 5 minut. Potem nalezy odwiedzić z dowodem osobistym punkt potwierdzenia profilu zaufanego w dzierżoniowskim Urzędzie Miasta. Taka wizyta to także ok. 5 min.

Od tego momentu można kontaktować się z urzędami sprzed ekranu komputera. Lista spraw, które można załatwić w ten sposób, będzie się zwiększać z miesiąca na miesiąc.

Tutaj założysz profil zaufany

Wśród pierwszych stu osób, które od daty 8 kwietnia potwierdzą swój profil, rozlosujemy nagrody, m.in. słuchawki beats solo HD by Dr. Dre oraz gadżety promocyjne Dzierżoniowa. Wygrywa jedna osoba na dziesięć.


Zobacz wszystkie informacje o e-usługach w naszym mieście i powiecie

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
8
9
10
16
17
18
20
21
22
24
25
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy21°C

JutroCloudy23°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne