Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wystartował Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej

08-06-2017
Dzierżoniowski Klub Biznesu łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

Łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

- Budowanie relacji i transferowanie usług do innych rejonów Polski to wyzwanie, przed którym stoją przedsiębiorcy. Szukając nowych odbiorców, usługodawców, ale także partnerów biznesowych poprzez nawiązywanie relacji, możemy uzyskać maksymalne efekty. Ponieważ biznesowe nastroje w Dzierżoniowie są niezwykle pozytywne, a przedsiębiorców, chcących rozwijać sieć kontaktów – coraz więcej, postanowiłam ten potencjał jeszcze bardziej obudzić do życia. Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej to kompleksowy projekt, złożony z wielopoziomowych działań. Co bardzo współpracujemy z innymi Klubami Biznesu w Polsce, a to znacznie zwiększa możliwości biznesowe – zachęca do przystąpienia do klubu jego założycielka Marzena Zdolska.


W najbliższym czasie uruchomiona zostanie specjalna internetowa platforma biznesowa, poświęcona  nowoczesnemu marketingowi. Źródłem informacji o działalności klubu są także social media.

Osoby i firmy zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji i pakietu członkowskiego Klubu Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej zapraszamy do kontaktu Marzena Zdolska (marzenazdolska@gmail.com, tel.: 504 744 282), Anna Augustyniak (aaugustyniak@wp.pl, tel.: 508 138 065).

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
3
6
11
13
15
20
21
24
25
26
28
29

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky21°C

21°C

JutroPartly cloudy26°C