Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wystartował Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej

08-06-2017
Dzierżoniowski Klub Biznesu łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

Łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

- Budowanie relacji i transferowanie usług do innych rejonów Polski to wyzwanie, przed którym stoją przedsiębiorcy. Szukając nowych odbiorców, usługodawców, ale także partnerów biznesowych poprzez nawiązywanie relacji, możemy uzyskać maksymalne efekty. Ponieważ biznesowe nastroje w Dzierżoniowie są niezwykle pozytywne, a przedsiębiorców, chcących rozwijać sieć kontaktów – coraz więcej, postanowiłam ten potencjał jeszcze bardziej obudzić do życia. Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej to kompleksowy projekt, złożony z wielopoziomowych działań. Co bardzo współpracujemy z innymi Klubami Biznesu w Polsce, a to znacznie zwiększa możliwości biznesowe – zachęca do przystąpienia do klubu jego założycielka Marzena Zdolska.


W najbliższym czasie uruchomiona zostanie specjalna internetowa platforma biznesowa, poświęcona  nowoczesnemu marketingowi. Źródłem informacji o działalności klubu są także social media.

Osoby i firmy zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji i pakietu członkowskiego Klubu Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej zapraszamy do kontaktu Marzena Zdolska (marzenazdolska@gmail.com, tel.: 504 744 282), Anna Augustyniak (aaugustyniak@wp.pl, tel.: 508 138 065).

Polecane informacje:

 • Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych. Jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie pojawi się informacja o tym, jakie zadania inwestycyjne miasto zaplanowało na ten rok.

  Zmieniło się - inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych....

  Czytaj dalej
 • 115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”. Forma konkursu jest jedyną, w której zgodnie z przepisami miasto może wspierać prace realizowane przez wspólnoty mieszkaniowe.

  Estetyka - tak wspólnoty wpływają na wizerunek miasta

  115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”....

  Czytaj dalej
 • Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia jest mieszkańcem Dzierżoniowa, pasjonuje się sportem, zwierzętami i turystyką.

  Nowy komendant Straży Miejskiej Dzierżoniowa

  Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia...

  Czytaj dalej
 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
6
7
8
9
13
14
16
17
21
22
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy1°C

1°C

JutroPartly cloudy3°C