Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wystartował Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej

08-06-2017
Dzierżoniowski Klub Biznesu łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

Łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

- Budowanie relacji i transferowanie usług do innych rejonów Polski to wyzwanie, przed którym stoją przedsiębiorcy. Szukając nowych odbiorców, usługodawców, ale także partnerów biznesowych poprzez nawiązywanie relacji, możemy uzyskać maksymalne efekty. Ponieważ biznesowe nastroje w Dzierżoniowie są niezwykle pozytywne, a przedsiębiorców, chcących rozwijać sieć kontaktów – coraz więcej, postanowiłam ten potencjał jeszcze bardziej obudzić do życia. Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej to kompleksowy projekt, złożony z wielopoziomowych działań. Co bardzo współpracujemy z innymi Klubami Biznesu w Polsce, a to znacznie zwiększa możliwości biznesowe – zachęca do przystąpienia do klubu jego założycielka Marzena Zdolska.


W najbliższym czasie uruchomiona zostanie specjalna internetowa platforma biznesowa, poświęcona  nowoczesnemu marketingowi. Źródłem informacji o działalności klubu są także social media.

Osoby i firmy zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji i pakietu członkowskiego Klubu Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej zapraszamy do kontaktu Marzena Zdolska (marzenazdolska@gmail.com, tel.: 504 744 282), Anna Augustyniak (aaugustyniak@wp.pl, tel.: 508 138 065).

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky15°C

JutroClear sky17°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne