Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wystartował Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej

08-06-2017
Dzierżoniowski Klub Biznesu łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

Łączy w sobie działania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biznesu i proponuje takie rozwiązania jak np. networking, transfery usług do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu, dedykowane szkolenia oraz prelekcje tematyczne.

- Budowanie relacji i transferowanie usług do innych rejonów Polski to wyzwanie, przed którym stoją przedsiębiorcy. Szukając nowych odbiorców, usługodawców, ale także partnerów biznesowych poprzez nawiązywanie relacji, możemy uzyskać maksymalne efekty. Ponieważ biznesowe nastroje w Dzierżoniowie są niezwykle pozytywne, a przedsiębiorców, chcących rozwijać sieć kontaktów – coraz więcej, postanowiłam ten potencjał jeszcze bardziej obudzić do życia. Klub Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej to kompleksowy projekt, złożony z wielopoziomowych działań. Co bardzo współpracujemy z innymi Klubami Biznesu w Polsce, a to znacznie zwiększa możliwości biznesowe – zachęca do przystąpienia do klubu jego założycielka Marzena Zdolska.


W najbliższym czasie uruchomiona zostanie specjalna internetowa platforma biznesowa, poświęcona  nowoczesnemu marketingowi. Źródłem informacji o działalności klubu są także social media.

Osoby i firmy zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji i pakietu członkowskiego Klubu Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej zapraszamy do kontaktu Marzena Zdolska (marzenazdolska@gmail.com, tel.: 504 744 282), Anna Augustyniak (aaugustyniak@wp.pl, tel.: 508 138 065).

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy1°C

JutroLight sleet2°C