Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wygraj słuchawki Beats by Dr. Dre

08-04-2015
Dzierżoniów: Załóż skrzynkę na platformie ePUAP, potwierdź profil zaufany w urzędzie, zapewnij sobie możliwość załatwiania wielu spraw administracyjnych drogą elektroniczną i wygraj świetnie grające słuchawki. Nagrody rozlosujemy wśród pierwszych 100 osób, które potwierdzą profil zaufany w dzierżoniowskim urzędzie.

Załóż skrzynkę na platformie ePUAP, potwierdź profil zaufany w urzędzie, zapewnij sobie możliwość załatwiania wielu spraw administracyjnych drogą elektroniczną i wygraj nagrody, w tym świetnie grające słuchawki. Nagrody rozlosujemy wśród pierwszych 100 osób, które potwierdzą profil zaufany w dzierżoniowskim urzędzie.

Profil zaufany, czyli bezpłatna alternatywa dla podpisu elektronicznego, jest jak odręczny podpis – identyfikuje osobę, która go wykorzystuje. Aby móc z niego korzystać wystarczy wpisać swoje dane osobowe, numer PESEL, adres poczty elektronicznej, wybrany login i hasło. To zajmuje ok. 5 minut. Potem odwiedzić z dowodem osobistym punkt potwierdzenia profilu zaufanego w dzierżoniowskim Urzędzie Miasta. Taka wizyta to także ok. 5 min.

Od tego momentu można kontaktować się z urzędami sprzed ekranu komputera. Lista spraw, które można załatwić w ten sposób będzie się zwiększać z miesiąca na miesiąc.

Tutaj założysz profil zaufany

Wśród pierwszych stu osób, które od dziś przyjdą potwierdzić swój profil rozlosujemy nagrody. Wśród nich coś dla fanów dobrych dźwięków - słuchawki beats solo HD by Dr. Dre oraz gadżety promocyjne Dzierżoniowa. Licznik rusza dziś o godz. 12.00. Wygrywa jedna osoba na dziesięć.


Zobacz wszystkie informacje o e-usługach w naszym mieście i powiecie


Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne