Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wygraj lot balonem - wyniki

27-04-2018
Chcesz obejrzeć miasto z lotu ptaka, a właściwie z lotu balonu? Możesz się znaleźć w jednym z nich podczas startów w Dzierżoniowie uczestników IV International Balloon Festival. Weź udział w „Weekendowym błyskawicznym konkursie balonowym” i 5 maja wznieś się nad miasto w balonowym koszu.

Chcesz obejrzeć miasto z lotu ptaka, a właściwie z lotu balonu? Możesz się znaleźć w jednym z nich podczas startów w Dzierżoniowie uczestników IV International Balloon Festival. Weź udział w „Weekendowym błyskawicznym konkursie balonowym” i 5 maja wznieś się nad miasto w balonowym koszu.

Wystarczy, że na naszym fanpage-u Dzierżoniów Miasto wpiszesz w komentarzach pod ogłoszeniem konkursu odpowiedź na pytanie: „Dlaczego główna nagroda w konkursie – lot balonem – powinna trafić właśnie do Ciebie?” Na autora najoryginalniejszej, naszym zdaniem, odpowiedzi czeka nagroda w postaci podniebnych balonowych atrakcji.

Uwaga – trzeba być pełnoletnim. Lot jest dla 1 osoby. Ze zwycięzcą skontaktujemy się przez Facebooka. Jego nazwisko opublikujemy na naszym fanpage'u niezwłocznie po potwierdzeniu odbioru wygranej.

Konkurs startuje w piątek 27 kwietnia o godz. 16.00, a kończy się w poniedziałek 30 kwietnia w samo południe.


Regulamin „Weekendowego błyskawicznego konkursu balonowego”

Aktualizacja

W konkursie balonowym zorganizowanym przez Biuro Promocji Miasta w Dzierżoniowie wybrano komentarz pana Pawła Taraszczuka:

Gdy byłem mały miałem balonik
Wtedy ważyłem tyle co słonik.
Jednak w obłokach zawsze bujałem
I się balonem przelecieć chciałem.
Mijały dni miesiące lata
Kiedyś rzecze mi tata:
Czemu lotnikiem nie zostałeś młody?
Same wielkie podniebne przygody!
Ja tacie na to : ja zawsze marzycielem byłem
W wygrany lot od dziecka wierzyłem!
I w Dzierżoniowie majówkę spędzę ekskluzywnie
To miasto nastraja mnie pozytywnie
I może mi w końcu szczęście dopisze
I w końcu mój lot balonem kiedyś opiszę.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
19
21
26
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy17°C

JutroRain showers14°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne