Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wygraj lot balonem - wyniki

27-04-2018
Chcesz obejrzeć miasto z lotu ptaka, a właściwie z lotu balonu? Możesz się znaleźć w jednym z nich podczas startów w Dzierżoniowie uczestników IV International Balloon Festival. Weź udział w „Weekendowym błyskawicznym konkursie balonowym” i 5 maja wznieś się nad miasto w balonowym koszu.

Chcesz obejrzeć miasto z lotu ptaka, a właściwie z lotu balonu? Możesz się znaleźć w jednym z nich podczas startów w Dzierżoniowie uczestników IV International Balloon Festival. Weź udział w „Weekendowym błyskawicznym konkursie balonowym” i 5 maja wznieś się nad miasto w balonowym koszu.

Wystarczy, że na naszym fanpage-u Dzierżoniów Miasto wpiszesz w komentarzach pod ogłoszeniem konkursu odpowiedź na pytanie: „Dlaczego główna nagroda w konkursie – lot balonem – powinna trafić właśnie do Ciebie?” Na autora najoryginalniejszej, naszym zdaniem, odpowiedzi czeka nagroda w postaci podniebnych balonowych atrakcji.

Uwaga – trzeba być pełnoletnim. Lot jest dla 1 osoby. Ze zwycięzcą skontaktujemy się przez Facebooka. Jego nazwisko opublikujemy na naszym fanpage'u niezwłocznie po potwierdzeniu odbioru wygranej.

Konkurs startuje w piątek 27 kwietnia o godz. 16.00, a kończy się w poniedziałek 30 kwietnia w samo południe.


Regulamin „Weekendowego błyskawicznego konkursu balonowego”

Aktualizacja

W konkursie balonowym zorganizowanym przez Biuro Promocji Miasta w Dzierżoniowie wybrano komentarz pana Pawła Taraszczuka:

Gdy byłem mały miałem balonik
Wtedy ważyłem tyle co słonik.
Jednak w obłokach zawsze bujałem
I się balonem przelecieć chciałem.
Mijały dni miesiące lata
Kiedyś rzecze mi tata:
Czemu lotnikiem nie zostałeś młody?
Same wielkie podniebne przygody!
Ja tacie na to : ja zawsze marzycielem byłem
W wygrany lot od dziecka wierzyłem!
I w Dzierżoniowie majówkę spędzę ekskluzywnie
To miasto nastraja mnie pozytywnie
I może mi w końcu szczęście dopisze
I w końcu mój lot balonem kiedyś opiszę.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajRain showers11°C

JutroRain showers12°C