Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

WOŚP - zbieramy na sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

03-01-2019
Kabarety, orkiestra taneczna, licytacje na żywo i aukcje internetowe oraz koncert finałowy z gwiazdą wieczoru zespołem Sumptuastic w Rynku – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dzierżoniowski sztab wielkiej orkiestry. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie pieniędzy dla na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kabarety, orkiestra taneczna, licytacje na żywo i aukcje internetowe oraz koncert finałowy z gwiazdą wieczoru zespołem Sumptuastic w Rynku – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dzierżoniowski sztab wielkiej orkiestry. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Dzierżoniowski sztab WOŚP przygotował jak co roku wiele wydarzeń, by zachęcić mieszkańców miasta i regionu do wsparcia tej szczytnej idei. Ideę wspierania najsłabszych i potrzebujących szerzyć będziemy podczas 27. edycji Finału podczas szeregu imprez. Oprócz mini finałów we wszystkich publicznych szkołach i przedszkolach w Dzierżoniowie, zapraszamy na szereg wydarzeń kulturalnych. Zaczniemy w poniedziałek, 7 stycznia od Wielkoorkiestrowego Wieczoru Kabaretowego. Dużą dawkę dobrego humoru zapewnią Kabaret Młodych Panów i Ireneusz Krosny. W przerwach – tradycyjnie – licytacje ciekawych przedmiotów. Zaproszenie na kabarety – 60 zł w przedsprzedaży i  80 zł w dniu imprezy.

W piątek, 11 stycznia tanecznym krokiem zapraszamy do  Klubu Muzycznego Hilife! Podczas Wielkiej Tanecznej Orkiestry zagrają Gentleman’s oraz Afteroparty. Bilety w cenie 25 zł są jednocześnie biletami wstępu na dyskotekę.
Ale Finał w Dzierżoniowie to nie tylko disco-polo! To także uczta muzyczna w Rynku!

W niedzielę, 13 stycznia wystąpią: Ewenement Plus, Mateusz Mijal oraz Sumptuastic. Nie zabraknie też sklepiku orkiestrowego, aukcji oraz nieco innego niż zazwyczaj Światełka Do Nieba. Zapraszamy od godz. 16.30.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
8
9
10
16
17
18
20
21
22
24
25
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair2°C

JutroCloudy12°C