Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

WOŚP - zbieramy na sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

03-01-2019
Kabarety, orkiestra taneczna, licytacje na żywo i aukcje internetowe oraz koncert finałowy z gwiazdą wieczoru zespołem Sumptuastic w Rynku – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dzierżoniowski sztab wielkiej orkiestry. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie pieniędzy dla na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kabarety, orkiestra taneczna, licytacje na żywo i aukcje internetowe oraz koncert finałowy z gwiazdą wieczoru zespołem Sumptuastic w Rynku – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dzierżoniowski sztab wielkiej orkiestry. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Dzierżoniowski sztab WOŚP przygotował jak co roku wiele wydarzeń, by zachęcić mieszkańców miasta i regionu do wsparcia tej szczytnej idei. Ideę wspierania najsłabszych i potrzebujących szerzyć będziemy podczas 27. edycji Finału podczas szeregu imprez. Oprócz mini finałów we wszystkich publicznych szkołach i przedszkolach w Dzierżoniowie, zapraszamy na szereg wydarzeń kulturalnych. Zaczniemy w poniedziałek, 7 stycznia od Wielkoorkiestrowego Wieczoru Kabaretowego. Dużą dawkę dobrego humoru zapewnią Kabaret Młodych Panów i Ireneusz Krosny. W przerwach – tradycyjnie – licytacje ciekawych przedmiotów. Zaproszenie na kabarety – 60 zł w przedsprzedaży i  80 zł w dniu imprezy.

W piątek, 11 stycznia tanecznym krokiem zapraszamy do  Klubu Muzycznego Hilife! Podczas Wielkiej Tanecznej Orkiestry zagrają Gentleman’s oraz Afteroparty. Bilety w cenie 25 zł są jednocześnie biletami wstępu na dyskotekę.
Ale Finał w Dzierżoniowie to nie tylko disco-polo! To także uczta muzyczna w Rynku!

W niedzielę, 13 stycznia wystąpią: Ewenement Plus, Mateusz Mijal oraz Sumptuastic. Nie zabraknie też sklepiku orkiestrowego, aukcji oraz nieco innego niż zazwyczaj Światełka Do Nieba. Zapraszamy od godz. 16.30.

Polecane informacje:

 • Które inwestycje zostaną zrealizowane w przyszłym roku i w jaki sposób zmienią one Dzierżoniów i naszą miejską przestrzeń? - Łączna kwota, jaką miasto planuje przeznaczyć na inwestycje to 31,5 mln. zł. Wśród tych najważniejszych są oczywiście zadania związane z budową, rozbudową i remontami dróg. To będzie kolejny rok poprawy infrastruktury drogowej i bezpieczeństwa. Równie pracowity, ale już na pewno nie tak uciążliwy jak obecny – zapewnia burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Które inwestycje zostaną zrealizowane w przyszłym roku i w jaki sposób zmienią one Dzierżoniów i naszą miejską przestrzeń? - Łączna kwota, jaką miasto planuje przeznaczyć...

  Czytaj dalej
 • Domy, kościoły, ogrody pachnące miodem i przyprawami korzennymi. Jest też wieża ciśnień i wiele budynków użyteczności publicznej. A wszystko pokryte lukrowym śniegiem. Dzierżoniów z piernika - w miniaturze oczywiście – można oglądać w Młynie Hilberta.

  Zobacz piernikowy Dzierżoniów!

  Domy, kościoły, ogrody pachnące miodem i przyprawami korzennymi. Jest też wieża ciśnień i wiele budynków użyteczności publicznej. A wszystko pokryte lukrowym śniegiem. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • Ukształtowane, około dwumetrowe drzewa zasadzono w pasie zieleni pomiędzy jezdnią a chodnikiem. Podobnych działań możemy spodziewać się w Dzierżoniowie w 2019 roku i w latach kolejnych.

  Ekologia - 100 drzew wzdłuż Świdnickiej i Piastowskiej

  Ukształtowane, około dwumetrowe drzewa zasadzono w pasie zieleni pomiędzy jezdnią a chodnikiem. Podobnych działań możemy spodziewać się w Dzierżoniowie w 2019 roku i w latach...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowscy radni przyjęli przygotowany przez burmistrza budżet na najbliższe 12 miesięcy. Po stronie dochodów zamyka się on kwotą 142 mln 527 tys. 511 zł. Planowane wydatki to 148 mln 046 tys. 790 zł. Co kryje się za tymi liczbami?

  Finanse Dzierżoniowa w 2019 roku

  Dzierżoniowscy radni przyjęli przygotowany przez burmistrza budżet na najbliższe 12 miesięcy. Po stronie dochodów zamyka się on kwotą 142 mln 527 tys. 511 zł. Planowane wydatki...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-8°C

JutroFair-4°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne