Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Światowy Dzień Jazzu w Dzierżoniowie

10-04-2019
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Jazzowy Pegazz, zapraszają 25 kwietnia na paradę nowoorleańską i koncert.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Jazzowy Pegazz, zapraszają 25 kwietnia na paradę nowoorleańską i koncert.

Koncert KWSM Band w składzie: Janusz Konefał, Tomasz Wilczyński, Marzena Słowik, Mateusz Maniak poprzedzi barwna parada nowoorleańska, która wyruszy swingowym krokiem spod ratusza i przejdzie ulicą Świdnicką do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Na czele parady pojawi się Miejska Orkiestra Dęta, przed którą maszerować będą mażoretki. Ruszamy o godzinie 18.00.

- Światowy Dzień Jazzu adresowany jest do tych wszystkich, dla których jazz jest wartością wspólną. Dlatego 25 kwietnia to wyjątkowa okazja do muzycznych spotkań mieszkańców Dzierżoniowa - mówi Mateusz Cegiełka, prezes stowarzyszenia Jazzowy Pegazz.

Początek koncertu godz. 19.00. Bilety do nabycia w kasie DOK-u, w cenie 25 złotych w przedsprzedaży, 35 złotych w dniu koncertu.Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
8
9
10
16
17
18
20
21
22
24
25
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy13°C

13°C

JutroPartly cloudy20°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne