Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wczasy emerytów w górach lub nad morzem

29-06-2016
 fot. infobasen.pl

Seniorze – czeka na Ciebie Ustronie Morskie lub Bukowina Tatrzańska. Dzierżoniowski Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zaprasza seniorów na wczasy wypoczynkowe i kąpiele – w morzu lub w termach. Zapisy prowadzone są w biurze związku przy ul. Sienkiewicza 13 (basen kryty).

Wczasy (zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd autokarem) w Ustroniu Morskim w terminie 28 sierpnia – 10 września kosztują 1.340 zł, a w Bukowinie Tatrzańskiej w terminie 24 sierpnia – 3 września – 1.100 zł od osoby.


Zainteresowani (także osoby niezrzeszone w PZERiI) mogą się zgłaszać od poniedziałku do środy w godz. 9.00-13.00, tel. 74 831 58 97.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-1°C

JutroPartly cloudy2°C