Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Warsztaty tańca nowoczesnego online z DOK-iem

04-05-2020
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprasza na specjalne warsztaty taneczne. W każdy wtorek i piątek o godzinie 18.00 tajnikami tańca nowoczesnego dzielił się będzie Jakub Ciąpała, reprezentant Ewenementu oraz współorganizator Future Pace Battle

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprasza na specjalne warsztaty taneczne. W każdy wtorek i piątek o godzinie 18.00 tajnikami tańca nowoczesnego dzielił się będzie Jakub Ciąpała, reprezentant Ewenementu oraz współorganizator Future Pace Battle.

Cykl warsztatów odbywa się pod hasłem "Roztańczony Dzierżoniów".


Link do transmisji


Jakub Ciąpała - mieszkaniec Dzierżoniowa odnoszący wiele sukcesów w tańcu street dance w Polsce oraz za granicą, najmłodszy konferansjer zawodów tanecznych w Europie. Uczęszcza do 3 klasy w I Liceum Ogólnokształcącym w Dzierżoniowie. „Absolwent Roku”, otrzymał specjalną nagrodę za wzorowe sprawowanie funkcji przewodniczącego szkoły ( SP1, dawne ZG3). Finalista konkursu "Orzeł Dolnośląski", dla najlepszych uczniów LO. Jakub to jeden z najbardziej perspektywicznych tancerzy młodego pokolenia. Aktualnie współorganizuje jedne z największych zawodów tanecznych w Polsce, które odbyły się w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury (Future Pace Battle). Jakub jest pomysłodawcą całego projektu, który bardzo przyczynił się do propagowania miasta wśród tancerzy z całej Polski oraz Europy. Future Pace Battle zostało laureatem nagrody "Sudeckie Kryształy". Pierwszy męski tancerz z powiatu z tytułem laureata w „Dolnośląskiej Gali Talentów”. Laureat wielu nagród tanecznych.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair10°C

10°C

JutroPartly cloudy14°C