Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Warsztaty kulinarne – zdrowo i oszczędnie

21-07-2015

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie serdecznie zaprasza na „Warsztaty kulinarne”. Zajęcia kulinarne będą organizowane w pracowni kulinarnej, w formie praktycznego przygotowywania potrawy, wraz z ich późniejszą degustacją.
 
Na warsztatach będzie można uzyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat zdrowych, smacznych i dostępnych dań i potraw. Dodatkową atrakcją będzie przygotowywanie dań wybranych przez samych uczestników warsztatów. Zajęcia mają na celu wyrobienie zdrowych i oszczędnych nawyków żywieniowych; przygotowane są dla osób z naszego miasta.

Zajęcia będą organizowane we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Dzierżoniowie, ul. Nowowiejska 88a.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 29 lipca, a następne 12 sierpnia w godzinach 14:00-15:30. Terminy kolejnych warsztatów będą ustalone we wrześniu, docelowo zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie pod numerem telefonu 74 632 11 29 wew. 112 lub 883 99 66 12 – opiekun: Waldemar Starosielec.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair19°C

19°C

JutroFair25°C