Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Warsztaty kulinarne – zdrowo i oszczędnie

21-07-2015

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie serdecznie zaprasza na „Warsztaty kulinarne”. Zajęcia kulinarne będą organizowane w pracowni kulinarnej, w formie praktycznego przygotowywania potrawy, wraz z ich późniejszą degustacją.
 
Na warsztatach będzie można uzyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat zdrowych, smacznych i dostępnych dań i potraw. Dodatkową atrakcją będzie przygotowywanie dań wybranych przez samych uczestników warsztatów. Zajęcia mają na celu wyrobienie zdrowych i oszczędnych nawyków żywieniowych; przygotowane są dla osób z naszego miasta.

Zajęcia będą organizowane we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Dzierżoniowie, ul. Nowowiejska 88a.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 29 lipca, a następne 12 sierpnia w godzinach 14:00-15:30. Terminy kolejnych warsztatów będą ustalone we wrześniu, docelowo zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie pod numerem telefonu 74 632 11 29 wew. 112 lub 883 99 66 12 – opiekun: Waldemar Starosielec.

Polecane informacje:

 • Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych. Jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie pojawi się informacja o tym, jakie zadania inwestycyjne miasto zaplanowało na ten rok.

  Zmieniło się - inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych....

  Czytaj dalej
 • 115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”. Forma konkursu jest jedyną, w której zgodnie z przepisami miasto może wspierać prace realizowane przez wspólnoty mieszkaniowe.

  Estetyka - tak wspólnoty wpływają na wizerunek miasta

  115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”....

  Czytaj dalej
 • Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia jest mieszkańcem Dzierżoniowa, pasjonuje się sportem, zwierzętami i turystyką.

  Nowy komendant Straży Miejskiej Dzierżoniowa

  Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia...

  Czytaj dalej
 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy0°C

JutroClear sky4°C