Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Waleczne zmagania przedszkolnych olimpijczyków

25-04-2017

7 konkurencji, 8 przedszkoli, 64 uczestników – to bilans XXIII Olimpiady Sportowej Przedszkoli, która odbyła się 25 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Młodzi olimpijczycy wykazali się olbrzymią determinacją i wolą walki.

W zawodach zmierzyły się: Przedszkole Publiczne nr 1, Przedszkole Publiczne nr 2, Przedszkole Niepubliczne nr 3, Przedszkole Niepubliczne nr 4, Przedszkole Niepubliczne nr 5, Przedszkole Publiczne nr 7, a także Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 6.

Zwycięstwo odniosła drużyna Przedszkola Publicznego nr 1. Drugie miejsce zajęło Przedszkole Niepubliczne nr 3, natomiast na najniższym stopniu podium uplasowało się Przedszkole Niepubliczne nr 4.

Wszyscy uczestnicy Olimpiady Sportowej Przedszkoli otrzymali złote medale oraz nagrody rzeczowe, a najlepsze drużyny okazałe puchary ufundowane przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Dzierżoniowa Mirosława Pioruna.

Imprezę zorganizowały Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Przedszkole Niepubliczne nr 4. Finansowana była ona z Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Galeria zdjęć

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy6°C

JutroFair4°C