Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wakacyjne remonty oświatowe

01-07-2015

Ponad105,5 tys. zł będą kosztować miasto wakacyjne remonty placówek oświatowych. Część z tych pieniędzy zostanie wydana na dostosowanie przeciwpożarowe budynków i usunięcie awarii. Dodatkowe 70 tys. zł. kosztować będzie remont dachu jednego z budynków ZG 3.

Na remont pokoju i zaplecza nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 wydane zostanie 20 tys. zł, a na  monitoring wizyjny prawie 15 tys. zł. Kolejne 15 tys. zł kosztować będzie malowanie korytarzy szkolnych.

Mniej, bo 6 tys. zł, otrzyma Szkoła Podstawowa nr 5 na usunięcie przecieku posadzki przy kratce ściekowej w kuchni oraz wymianę obudowy kanału wentylacyjnego w piwnicy.

Remonty w Szkole Podstawowej nr 6 będą kosztować ponad 31 tys. zł. Usunięta zostanie awaria instalacji wodnokanalizacyjnej w stropie między kuchnią i salą gimnastyczną (2,3 tys. zł), wymienione zostaną okna w sali gimnastycznej, co wraz z konserwacją parkietu w sali zajęć dydaktycznych wyniesie prawie 14 tys. zł. O tysiąc zł więcej miasto przekaże szkole na dostosowanie przeciwpożarowe przedszkola, które będzie działało w budynku szkoły.

15 tys. zł kosztować będzie także dostosowanie przeciwpożarowe przedszkola, które będzie działało w budynku Szkoły Podstawowej nr 9.

W Zespole Gimnazjów nr 3 na usunięcie awarii instalacji cyrkulacji c.w.u. w sali gimnastycznej i awarii instalacji wodnej w pomieszczeniu technicznym trzeba będzie wydać 3,5 tys. zł.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair19°C

19°C

JutroFair25°C