Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Wakacyjne remonty oświatowe

01-07-2015

Ponad105,5 tys. zł będą kosztować miasto wakacyjne remonty placówek oświatowych. Część z tych pieniędzy zostanie wydana na dostosowanie przeciwpożarowe budynków i usunięcie awarii. Dodatkowe 70 tys. zł. kosztować będzie remont dachu jednego z budynków ZG 3.

Na remont pokoju i zaplecza nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 wydane zostanie 20 tys. zł, a na  monitoring wizyjny prawie 15 tys. zł. Kolejne 15 tys. zł kosztować będzie malowanie korytarzy szkolnych.

Mniej, bo 6 tys. zł, otrzyma Szkoła Podstawowa nr 5 na usunięcie przecieku posadzki przy kratce ściekowej w kuchni oraz wymianę obudowy kanału wentylacyjnego w piwnicy.

Remonty w Szkole Podstawowej nr 6 będą kosztować ponad 31 tys. zł. Usunięta zostanie awaria instalacji wodnokanalizacyjnej w stropie między kuchnią i salą gimnastyczną (2,3 tys. zł), wymienione zostaną okna w sali gimnastycznej, co wraz z konserwacją parkietu w sali zajęć dydaktycznych wyniesie prawie 14 tys. zł. O tysiąc zł więcej miasto przekaże szkole na dostosowanie przeciwpożarowe przedszkola, które będzie działało w budynku szkoły.

15 tys. zł kosztować będzie także dostosowanie przeciwpożarowe przedszkola, które będzie działało w budynku Szkoły Podstawowej nr 9.

W Zespole Gimnazjów nr 3 na usunięcie awarii instalacji cyrkulacji c.w.u. w sali gimnastycznej i awarii instalacji wodnej w pomieszczeniu technicznym trzeba będzie wydać 3,5 tys. zł.

Polecane informacje:

 • Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych. Jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie pojawi się informacja o tym, jakie zadania inwestycyjne miasto zaplanowało na ten rok.

  Zmieniło się - inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych....

  Czytaj dalej
 • 115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”. Forma konkursu jest jedyną, w której zgodnie z przepisami miasto może wspierać prace realizowane przez wspólnoty mieszkaniowe.

  Estetyka - tak wspólnoty wpływają na wizerunek miasta

  115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”....

  Czytaj dalej
 • Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia jest mieszkańcem Dzierżoniowa, pasjonuje się sportem, zwierzętami i turystyką.

  Nowy komendant Straży Miejskiej Dzierżoniowa

  Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia...

  Czytaj dalej
 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy0°C

JutroClear sky4°C