Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

W terminie i bez niespodzianek – przegląd robót na drogach

20-07-2015

Wakacje, tak jak inwestycje drogowe, w pełni. Warto popatrzeć, jak pięknieje ul. Piłsudskiego, jak postępują prace na ul. Batalionów Chłopskich. I co czeka nas w związku z realizowanymi przez Dzierżoniów inwestycjami.

ul. Piłsudskiego

Na odcinku od ul. Wrocławskiej do Rolnej i chodników trwa układanie konstrukcji drogi i chodników oraz instalacja oświetlenia. Na odcinku od ul. Szarych Szeregów do Rzeźniczej ułożono już nawierzchnię asfaltową.

ul. Bielawska

Od 13 lipca zamknięty jest odcinek lewego pasa jezdni ul. Bielawskiej (jadąc w kierunku Wrocławia) od skrzyżowania z ul. Ząbkowicką do ronda Żołnierzy Wyklętych. Ruch na tym odcinku w obu kierunkach odbywa się prawą jezdnią ul. Bielawskiej. Trwają roboty przy chodnikach. Prace prowadzą też WiK i gazownia.

ul. Batalionów Chłopskich

Na odcinku od skrzyżowania z ul. Andersa do Ronda Czeskiego od 23 lipca obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu - prawą jezdnią ul. Batalionów Chłopskich.

Przystanki autobusowe zostaną przeniesione za Rondo Czeskie (w kierunku Bielawy): ten z lewej strony ul. Bat. Chłopskich patrząc w kierunku Wrocławia ok. 30 m, ten w przeciwnym kierunku w miejsce istniejącego przystanku przy zajezdni MPK.


Obejrzyj galerię zdjęć na naszym fanpage'u na FB

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair19°C

19°C

JutroFair25°C