Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

VIII Kawa dla Przedsiębiorców już za nami!

10-07-2017
Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej bardzo dynamicznie się rozwija, a organizowany przez Klubowiczów cykl spotkań networkingowych zyskuje coraz większą popularność.

Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej bardzo dynamicznie się rozwija, a organizowany przez Klubowiczów cykl spotkań networkingowych zyskuje coraz większą popularność.

- Nie boję się powiedzieć, że stworzyliśmy doskonałe miejsce dla Przedsiębiorców w naszym regionie, gdzie na tzw. luzie mogą ze sobą porozmawiać, wymienić doświadczenia, wzajemnie się inspirować, zdobyć nowe biznesowe kontakty, a przede wszystkim promować swój biznes na lokalnym rynku. To jedyna taka oferta w Dzierżoniowie dla Przedsiębiorców, która faktycznie działa i przynosi realne korzyści – podsumowuje ostatnie spotkanie przewodnicząca Klubu PZD, Katarzyna Lipska.

W czwartkowym spotkaniu wzięło udział 24 Przedsiębiorców z różnych branż, którzy nie tylko promowali swoje usługi i wzbogacali swoją siatkę kontaktów biznesowych, ale również dostali solidną dawkę praktycznej wiedzy biznesowej. Tym razem Przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą dofinansowania dowolnych szkoleń dla firmy i ich pracowników, przygotowaną przez Agencję Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A.

Gościem specjalnym VIII Kawy dla Przedsiębiorców była Prezes Banku Spółdzielczego – Pani Elżbieta Nowakowska-Akkermans, a sam Bank Spółdzielczy był oficjalnym sponsorem spotkania. Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej działa we współpracy z wieloma instytucjami, fundacjami i jednostkami samorządowymi, co sprawia, że jego oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla lokalnych Przedsiębiorców.

- Nasz Klub to nie tylko spotkania z cyklu Kawa dla Przedsiębiorców. W tej chwili mamy już 12 członków, którzy na co dzień ze sobą współpracują i wspierają w prowadzeniu własnych biznesów. Startują również nasze pierwsze projekty związane z rozwojem przedsiębiorczości. Na koniec tego miesiąca zaprosimy Przedsiębiorców na pierwsze spotkanie Rozsądny Przedsiębiorca, który otworzy cykl bezpłatnych spotkań z radcą prawnym. Na jesień wystartuje Akademia Przedsiębiorczości, którą jako Klub będziemy mocno wspierać, a nasi Klubowicze będą mogli skorzystać z szerokiej oferty szkoleń na bardzo atrakcyjnych warunkach. Także dzieje się, a będzie działo się jeszcze więcej, ponieważ ludzie, którzy działają w Klubie PZD i w jego otoczeniu dostarczają nam mnóstwo pozytywnej energii i pomysłów – dodaje Katarzyna Lipska.

Już dziś zapraszamy na IX Kawę dla Przedsiębiorców, która odbędzie się 8 sierpnia 2017. Szczegóły wkrótce!

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
6
7
8
9
13
14
16
17
21
22
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

Dzisiaj