Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

VIII Kawa dla Przedsiębiorców już za nami!

10-07-2017
Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej bardzo dynamicznie się rozwija, a organizowany przez Klubowiczów cykl spotkań networkingowych zyskuje coraz większą popularność.

Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej bardzo dynamicznie się rozwija, a organizowany przez Klubowiczów cykl spotkań networkingowych zyskuje coraz większą popularność.

- Nie boję się powiedzieć, że stworzyliśmy doskonałe miejsce dla Przedsiębiorców w naszym regionie, gdzie na tzw. luzie mogą ze sobą porozmawiać, wymienić doświadczenia, wzajemnie się inspirować, zdobyć nowe biznesowe kontakty, a przede wszystkim promować swój biznes na lokalnym rynku. To jedyna taka oferta w Dzierżoniowie dla Przedsiębiorców, która faktycznie działa i przynosi realne korzyści – podsumowuje ostatnie spotkanie przewodnicząca Klubu PZD, Katarzyna Lipska.

W czwartkowym spotkaniu wzięło udział 24 Przedsiębiorców z różnych branż, którzy nie tylko promowali swoje usługi i wzbogacali swoją siatkę kontaktów biznesowych, ale również dostali solidną dawkę praktycznej wiedzy biznesowej. Tym razem Przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą dofinansowania dowolnych szkoleń dla firmy i ich pracowników, przygotowaną przez Agencję Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A.

Gościem specjalnym VIII Kawy dla Przedsiębiorców była Prezes Banku Spółdzielczego – Pani Elżbieta Nowakowska-Akkermans, a sam Bank Spółdzielczy był oficjalnym sponsorem spotkania. Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej działa we współpracy z wieloma instytucjami, fundacjami i jednostkami samorządowymi, co sprawia, że jego oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla lokalnych Przedsiębiorców.

- Nasz Klub to nie tylko spotkania z cyklu Kawa dla Przedsiębiorców. W tej chwili mamy już 12 członków, którzy na co dzień ze sobą współpracują i wspierają w prowadzeniu własnych biznesów. Startują również nasze pierwsze projekty związane z rozwojem przedsiębiorczości. Na koniec tego miesiąca zaprosimy Przedsiębiorców na pierwsze spotkanie Rozsądny Przedsiębiorca, który otworzy cykl bezpłatnych spotkań z radcą prawnym. Na jesień wystartuje Akademia Przedsiębiorczości, którą jako Klub będziemy mocno wspierać, a nasi Klubowicze będą mogli skorzystać z szerokiej oferty szkoleń na bardzo atrakcyjnych warunkach. Także dzieje się, a będzie działo się jeszcze więcej, ponieważ ludzie, którzy działają w Klubie PZD i w jego otoczeniu dostarczają nam mnóstwo pozytywnej energii i pomysłów – dodaje Katarzyna Lipska.

Już dziś zapraszamy na IX Kawę dla Przedsiębiorców, która odbędzie się 8 sierpnia 2017. Szczegóły wkrótce!

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajRain showers24°C

JutroPartly cloudy19°C