Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

VIII Kawa dla Przedsiębiorców już za nami!

10-07-2017
Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej bardzo dynamicznie się rozwija, a organizowany przez Klubowiczów cykl spotkań networkingowych zyskuje coraz większą popularność.

Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej bardzo dynamicznie się rozwija, a organizowany przez Klubowiczów cykl spotkań networkingowych zyskuje coraz większą popularność.

- Nie boję się powiedzieć, że stworzyliśmy doskonałe miejsce dla Przedsiębiorców w naszym regionie, gdzie na tzw. luzie mogą ze sobą porozmawiać, wymienić doświadczenia, wzajemnie się inspirować, zdobyć nowe biznesowe kontakty, a przede wszystkim promować swój biznes na lokalnym rynku. To jedyna taka oferta w Dzierżoniowie dla Przedsiębiorców, która faktycznie działa i przynosi realne korzyści – podsumowuje ostatnie spotkanie przewodnicząca Klubu PZD, Katarzyna Lipska.

W czwartkowym spotkaniu wzięło udział 24 Przedsiębiorców z różnych branż, którzy nie tylko promowali swoje usługi i wzbogacali swoją siatkę kontaktów biznesowych, ale również dostali solidną dawkę praktycznej wiedzy biznesowej. Tym razem Przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą dofinansowania dowolnych szkoleń dla firmy i ich pracowników, przygotowaną przez Agencję Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A.

Gościem specjalnym VIII Kawy dla Przedsiębiorców była Prezes Banku Spółdzielczego – Pani Elżbieta Nowakowska-Akkermans, a sam Bank Spółdzielczy był oficjalnym sponsorem spotkania. Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej działa we współpracy z wieloma instytucjami, fundacjami i jednostkami samorządowymi, co sprawia, że jego oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla lokalnych Przedsiębiorców.

- Nasz Klub to nie tylko spotkania z cyklu Kawa dla Przedsiębiorców. W tej chwili mamy już 12 członków, którzy na co dzień ze sobą współpracują i wspierają w prowadzeniu własnych biznesów. Startują również nasze pierwsze projekty związane z rozwojem przedsiębiorczości. Na koniec tego miesiąca zaprosimy Przedsiębiorców na pierwsze spotkanie Rozsądny Przedsiębiorca, który otworzy cykl bezpłatnych spotkań z radcą prawnym. Na jesień wystartuje Akademia Przedsiębiorczości, którą jako Klub będziemy mocno wspierać, a nasi Klubowicze będą mogli skorzystać z szerokiej oferty szkoleń na bardzo atrakcyjnych warunkach. Także dzieje się, a będzie działo się jeszcze więcej, ponieważ ludzie, którzy działają w Klubie PZD i w jego otoczeniu dostarczają nam mnóstwo pozytywnej energii i pomysłów – dodaje Katarzyna Lipska.

Już dziś zapraszamy na IX Kawę dla Przedsiębiorców, która odbędzie się 8 sierpnia 2017. Szczegóły wkrótce!

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky15°C

JutroClear sky17°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne