Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Uwiecznij balony nad Dzierżoniowem w kadrze – konkurs fotograficzny

27-04-2017
Wielkie, kolorowe kopuły balonów po raz trzeci będzie można obserwować na niebie nad Dzierżoniowem podczas Majówki. Także tym razem namawiamy was do chwycenia za aparaty i utrwalania ich przelotów w kadrze. Można wygrać atrakcyjne gadżety promujące miasto.

Wielkie, kolorowe kopuły balonów po raz trzeci będzie można obserwować na niebie nad Dzierżoniowem podczas Majówki. Także tym razem namawiamy was do chwycenia za aparaty i utrwalania ich przelotów w kadrze. Można wygrać atrakcyjne gadżety promujące miasto.

Wystarczy uwiecznić na zdjęciach starty i loty uczestników III International Balloon Festiwal na tle Dzierżoniowa. 1 maja o godz. 17.00 odbędzie się Lot Wieczorny Patrol (start ze Stadionu miejskiego), a 2 maja o godz. 6.00 – Lot Poranny Patrol. Ekipy będą rywalizowały o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa Dariusza Kucharskiego.

Na fotografie czekamy do 11 maja w Referacie Komunikacji Społecznej i Promocji, Rynek 1. Dla autorów najlepszych zdjęć przygotowaliśmy zestawy materiałów promocyjnych miasta. W konkursie można brać udział bez względu na wiek oraz fakt, czy fotografią zajmujemy amatorsko, czy jest to pasja, której się poświęcamy, czy sposób na zawodową realizację.

Każde zdjęcie w wersji cyfrowej (nie więcej niż 5) musi mieć minimum 300 dpi. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikacje fotografii w celach promocji Dzierżoniowa.
Fot. http://balloonfestival-swidnica.pl/program/

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia do konkursu

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy6°C

JutroFair4°C