Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Uwiecznij balony nad Dzierżoniowem w kadrze – konkurs fotograficzny

27-04-2017
Wielkie, kolorowe kopuły balonów po raz trzeci będzie można obserwować na niebie nad Dzierżoniowem podczas Majówki. Także tym razem namawiamy was do chwycenia za aparaty i utrwalania ich przelotów w kadrze. Można wygrać atrakcyjne gadżety promujące miasto.

Wielkie, kolorowe kopuły balonów po raz trzeci będzie można obserwować na niebie nad Dzierżoniowem podczas Majówki. Także tym razem namawiamy was do chwycenia za aparaty i utrwalania ich przelotów w kadrze. Można wygrać atrakcyjne gadżety promujące miasto.

Wystarczy uwiecznić na zdjęciach starty i loty uczestników III International Balloon Festiwal na tle Dzierżoniowa. 1 maja o godz. 17.00 odbędzie się Lot Wieczorny Patrol (start ze Stadionu miejskiego), a 2 maja o godz. 6.00 – Lot Poranny Patrol. Ekipy będą rywalizowały o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa Dariusza Kucharskiego.

Na fotografie czekamy do 11 maja w Referacie Komunikacji Społecznej i Promocji, Rynek 1. Dla autorów najlepszych zdjęć przygotowaliśmy zestawy materiałów promocyjnych miasta. W konkursie można brać udział bez względu na wiek oraz fakt, czy fotografią zajmujemy amatorsko, czy jest to pasja, której się poświęcamy, czy sposób na zawodową realizację.

Każde zdjęcie w wersji cyfrowej (nie więcej niż 5) musi mieć minimum 300 dpi. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikacje fotografii w celach promocji Dzierżoniowa.
Fot. http://balloonfestival-swidnica.pl/program/

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia do konkursu

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajLight rain showers17°C

JutroPartly cloudy18°C