Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Uwaga! Zamykamy ulice na Kryterium

30-03-2016
Już 2 kwietnia ulicami Dzierżoniowa ścigać się będą uczestnicy Międzynarodowego Kryterium Kolarskiego „Dzierżoniów 2016”. Dlatego też na czas wyścigu wyłączone z ruchu zostaną niektóre ulice. Sprawdź które.

Już 2 kwietnia ulicami Dzierżoniowa ścigać się będą uczestnicy Międzynarodowego Kryterium Kolarskiego „Dzierżoniów 2016”. Dlatego też na czas wyścigu wyłączone z ruchu zostaną niektóre ulice. Sprawdź które.

Od godz. 6.00 do godz. 20.00 będą to:

- ul. Daszyńskiego od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego w stronę kina „Zbyszek”,

- ul. Świdnicka od skrzyżowania z ul. Pocztową do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów.

Natomiast od godz. 8.00 do godz. 18.00 zamknięte zostaną:

- ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Nowowiejską,

- ul. Nowowiejska od skrzyżowania z ul. Kościuszki w stronę ul. Krasickiego,

- ul. Krasickiego od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Pocztową,

- ul. Pocztowa,

- ul. Miernicza,

- ul. Mickiewicza.

Wyjazd samochodem z ulic w tym rejonie będzie niemożliwy, a przystanki komunikacji autobusowej oraz PKS na ul. Kościuszki oraz na ul. Świdnickiej będą wyłączone z ruchu. Na czas trwania Kryterium zmieniona zostanie przez policję organizacja ruchu. Prosimy o zwrócenie uwagi na tymczasowe oznakowanie.

Wszelkie informacje można uzyskać w dzierżoniowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji pod numerem telefonu 74 645 05 41, wew. 384. Za niedogodności przepraszamy.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
18
19
21
26
28
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy15°C

JutroRain showers14°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne